Skocz do zawartości
Cripex

[TUTORIAL]Jak rozkręcić Xperia SP krok po kroku (poradnik video)

Rekomendowane odpowiedzi

Cripex

Ludzie często szukają w wyszukiwarkach jak samemu rozkręcić swój telefon, bądź wymienić ekran/digitizer. Dlatego też wrzucam dwa filmy. Pierwszy prezentuję ogólną rozbiórkę naszego modelu, drugi wymianę potłuczonej szybki.

1. Rozbieranie Xperia SP (disassembling)

2. Wymiana potłuczonego ekranu/digitizera

Filmy nie są w naszym ojczystym języku, ale widać krok po kroku jak się dostać do dowolnego podzespołu (w tym wymiana baterii).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzicie coś dla mnie? Na filmiku gościu nie ma żadnych plomb pod tylną klapką, ja też na żadnej śrubce u siebie nie widzę żadnej plomby, mam ten telefon od 2 tygodni i wciąż się nad tym zastanawiam, miałem Zte, goclever, samsunga, iphone, chyba wszystkie miały plomby na śrubkach, w SP u mnie nie ma, kupiłem go w komisie z gwarancją na 2 lata u nich na miejscu lub w supporcie 22 miesiące zostały. Z tym, ze jak powinny byc plomby, to w supporcie nigdy nic nie naprawie, z góry dzięki za informacje koledzy ;)

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to pięknie... Trzeba się ładnie namęczyć żeby wymienić obitą ramkę :-/ demontaż totalny... Dbajcie o ramki!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cripex
    Sprawdzicie coś dla mnie? Na filmiku gościu nie ma żadnych plomb pod tylną klapką, ja też na żadnej śrubce u siebie nie widzę żadnej plomby, mam ten telefon od 2 tygodni i wciąż się nad tym zastanawiam, miałem Zte, goclever, samsunga, iphone, chyba wszystkie miały plomby na śrubkach, w SP u mnie nie ma, kupiłem go w komisie z gwarancją na 2 lata u nich na miejscu lub w supporcie 22 miesiące zostały. Z tym, ze jak powinny byc plomby, to w supporcie nigdy nic nie naprawie, z góry dzięki za informacje koledzy ;)

;)

U mnie również brak jakiejkolwiek plomby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak wymienię porysowane szkiełko aparatu to gwarancja będzie dalej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up, tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chciałem zmienić sobie baterię...

Odechciało mi się :D

Myślałem że po odkręceniu pierwszego panelu będzie a tu kompletny demontaż :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi