Skocz do zawartości
dolcegilberto

PMP5870C nie uruchamia się.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

znajomy próbował wgrać mi stock rom (plik .img)za pomocą aplikacji ROM Installer. Niestety coś schrzanił... Próbował go wgrać za pomocą opcji flash a potem boot i po tej akcji tablet uruchamia się, ale stoi na ekranie prezentującym logo prestigio wraz z adresem strony internetowej. Czy w domowych warunkach można pomóc temu tabletowi? Niestety, sam posiadam Windows 8.1 i wiem, że są problemy ze sterownikami...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I kiedy mam zainstalować te sterowniki? Gdy podłączam tablet? Próbowałem podłączyć go, że przycisk głośności (-) i pod USB - nie wzruszył się nawet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sterowniki służą "sparowaniu" tabletu z komputerem, a dokładniej temu, by komputer rozpoznał kabel usb. Oczywiste więc, że chcąc podłączyć tablet do komputera, musisz mieć w komputerze NAJPIERW wgrane sterowniki kabla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, tylko jak je zainstalować? Nie są one tego typu, że się dwa razy kliknie, poczyta instrukcje, dalej i zainstalowane tak jak to bywa przy sterownikach z drukarki, karty graficznej etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A sprawdzałeś w menażerze urządzeń czy jest wykryty jako nieznane urządzenie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem już po egzaminach, więc na spokojnie mogę zająć się naprawą tego tabletu. Sprawa aktualnie wygląda tak, że jeśli chodzi o sam tablet, to tak jak wcześniej opisywałem - po uruchomieniu widzę ekran z logo prestigio i nic więcej się nie dzieje, natomiast przy podłączeniu tabletu do laptopa - żadnej reakcji ... Z racji tego, że jest to budżetowy tablet to pewnie nie opłaca się go oddawać do serwisu, więc może istnieje jakieś oprogramowanie firm trzecich, że zadziała cuda, tak jak np. przy Xperii X8 zawsze pomógł SEUS ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi