Skocz do zawartości
macara48

Nie działa transfer danych.

Rekomendowane odpowiedzi

<mini wstęp> Wiem że to popularny temat ale google niestety nie zaspokoiło moich problem.</mini wstęp>

Witam was. Mam mały problem z transferem danych. Zawsze mi działał na telefonie a teraz jakby przestał, dodam że przed tym korzystałem przez chwilę z wifi ale przecież robiłem tak wiele razy więc nie powinno być kłopotu.

Telefon: Samsung Galaxy S tudzież GT 19000

System: Android 2.3.6 z którym nic nigdy nie majstrowałem

Wersja jądra: [email protected] #2

Numer wersji: GINGERBREAD.XSJVX

Telefon nie był rootowany.

Typ sieci telefonii komórkowej: HSDPA

Stan usługi: działa

Roaming wyłączony, w ustawieniach i info o stanie pisze brak roamingu.

Sieć: T-Mobile.pl

Transfer rzecz jasna włączony.

Apn wygląda na dobry, sprawdzałem go z prawidłowym dla tmobile Nazwa:Internet APN:internet MCC:260 MNC:02 Typ uwierzytelnienia: Brak Typ APN:internet inne rzeczy nieustawione

Nie pomagało ponowne właczanie transferu, testart telefonu, restart telefonu po wyjęciu karty i baterii, przełaczanie na tryb samolotowy tudzież offline ani instalacja APN prosto od tmobile.

Pewnie wiele z rzeczy które wypisałem się nie przyda ale chciałem napisać to jak najsokładniej.

---------- Post dołączono o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:21 ----------

Pisałem to długo a bawiłem się w naprawianie godzinę. Przedchwilą zobaczyłem ikonkę że net działa i sprawdziłem, rzeczywiście. To pewnie był blad ze strony operatora. Tema do zamknięcia, teochę mi głupio...

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi