Skocz do zawartości
mlody960

Dostępność u Polskich operatorów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zakładam wątek, ponieważ się napaliłem na ten telefon i akurat w przeciągu 3 miesięcy kończy mi się umowa :D Proszę pisać tu jakieś info nt. dostępności i najlepiej też ceny.

Pozdro. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena pewnie koło 800-900 zł(mówię o cenie u operatorów), dostępność wg Play już od maja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cena pewnie koło 800-900 zł(mówię o cenie u operatorów), dostępność wg Play już od maja.

Dzięki.

Ma ktoś może już ten telefon? Za granicą chyba już jest o ile mi wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za granicą tak, w Europie nie.

Nie oszukujmy się, nie jest to jakiś super ciekawy telefon, by go sprowadzać z Azji -> zwykła słuchawka z niższej półki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Terel
    Za granicą tak, w Europie nie.

Zabrzmiało, jak uznanie Unii za państwo :P

Nie oszukujmy się, nie jest to jakiś super ciekawy telefon, by go sprowadzać z Azji -> zwykła słuchawka z niższej półki.

Patrząc jednak na markę HTC, to cena nie będzie jak na telefon "z niższej półki".

A szkoda, bo moim zdaniem w cenie Wildfire'a byłby całkiem niezły, ale nie zdziwiłbym się ceną przekraczającą 1000,-.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też chcę kupić ten telefon. Nie potrzebuję nie wiadomo czego i ważne dla mnie aby telefon był mały. Obecnie mam Xperię Mini Pro i już mnie wkurza - mały ekran, mała rozdzielczość i duża cegła.

A ten następca Wildfire ma wyższą rozdzielczośc od swojego poprzednika i głównie dlatego chce go kupić, nie chcę większego telefonu bo mi się do kieszeni nie zmieści :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam HTC Gratia -> ideał, tylko cena trochę z innej bajki. Na ale za jakość się płaci, może wyrwiesz gdzieś tanio sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę WildFire S będzie lepszy od Grati(ekrany,aparaty,procesory takie same, a Wildfire ma węcej ramu i nowszy Android, i powinien dostać następnego 2.4,a z Gratią nie wiadomo, zresztą co do tych aktualizacji nigdy nic nie wiadomo...) i a na dodatek jest tańszy w rtveuroagd...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi