Skocz do zawartości
emqi

MOD [ROM][4.2]Cyanogenmod 10.1 Improved 07/07 build

Rekomendowane odpowiedzi

Memciu
    nie wiem jak u was ale u mnie nie widzi kontaktów z karty sim przy wybraniu importuj z karty sim wyskakuje komunikat o braku kontaktów

Tez nie mogłem zgrać kontaktów z sim i nie widziało ich. Ja skopiowałem z innego telefonu na kartę pamięci i wtedy dopiero do mojego mini 2

Wysłane z miniacza 2 przez Tapatalka :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpa73

@up Ja uzywam aplikacji super backup ... do przywracania kontaktow z starego romu na nowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vut

Witam, opłaca się przechodzić z STOCK ROMU z CWM i rootem na ten ROM? Rozumiem, że działa to na wyższej wersji androida? Po swoich doświadczeniach możecie śmiało polecić, czy jednak nie ma rewelacji i na tym co jestem mini działa najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Memciu

Nie lubiłem nigdy androida wersji 2.x.x. Ten rom jest dla mnie najstabilniejszym i wyglądowo pozytywny.

Wysłane z miniacza 2 przez Tapatalka :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vut

W pierwszych postach było napisane coś o 'paskach' przy oglądaniu filmów na youtube, czy w tych nowych aktualizacjach problem jest rozwiązany? A i czy należy wgrywać roota, czy jest on już wgrany w tym romie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emqi

Rom jest prerootowany, czyli nic nie wgrywasz najwyzej apkę SU jak narzędzie wbudowane w system ci nie starcza. Pasków na yt nigdy nie miałem. Ogólnie to warto się przesiadać tylko jak Andek 2.3 ci nie starcza bo np. potrzebujesz nowszej apki lub chcesz miec lepszy wyglad systemu, bo mimo wszystko na stocku nieco lepiej jest z bateria, odtwarzaniem wideo i paroma rzeczami, ale ogolnie polecam, najlepszy rom na miniacza, po wgraniu juz nie ma raczej po co do stocka wracac ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinadd

@up Nieco lepiej na stocku z baterią dlaczego ? To logiczne poprostu po pierwsze procek ma custom kernel a po drugie jelly jest bardziej żerny niż ginger.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vut

A to u każdego na tym romie jest takie czarne małe tło poniżej zdjęcia kontaktowego, które jest widoczne, gdy ktoś do nas dzwoni?

post-332072-14255754267464_thumb.png

Wam też nie działa opcja "Animacja wygaszania ekranu" w stylu starego telewizora? Po świeżym zainstalowaniu CM 10.1 Improved działało, ale gdy ją wyłączyłem i chciałem ponownie włączyć to już nie działa mimo zaznaczenia.

Edytowane przez Vut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emqi
    @up Nieco lepiej na stocku z baterią dlaczego ? To logiczne poprostu po pierwsze procek ma custom kernel a po drugie jelly jest bardziej żerny niż ginger.

Odpisujesz jakbym stawiał niewiadomo jaki bezpodstawny zarzut a ja po prostu stwierdzam fakt ;)

@Up - u mnie wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpa73

Jakby dodali OC GPU to może wydajnością był na równi ;/ z stockiem a, może nawet jeszcze lepiej:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi