Skocz do zawartości
hgter

Program trzeci polskiego radia

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra nie czytałem całego tematu ale ściągajcie A Online Radio... Otwiera wszystkie chyba formaty radia online oprócz asx... Można skorzystać z wbudowanej bazy lub klikając w link na stronie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szyms
    Nie wiem czy to błąd programu ale dodać do listy mogę tylko w zakładce PlayQ. W muzyce i w filmach nie widzę jak można coś tam dodać.

Jak tworzysz nową PlayQ, jak już podasz nazwę to wtedy jest pytanie "Is this a video or audio PlayQ?", wtedy wybieram filmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p1c2u

@Szyms: Dzięki, teraz już działa.

@seb_pl83: Radiotime, właśnie takiej aplikacji szukałem. Jeszcze nie wiem czy można dodawać własne stacje ale i tak są inne polskie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki adres wpisujecie bo mi nadal nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p1c2u

rtsp://accstream.polskieradio.pl/program1

rtsp://accstream.polskieradio.pl/program2

rtsp://accstream.polskieradio.pl/program3

rtsp://accstream.polskieradio.pl/euro

rtsp://accstream.polskieradio.pl/zagranica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k0v4l

wszystkie stacje dzialają normalnie w droidcumulusie. Ja wchodzę przez przeglądarke na www.nadaje.com i z tamtąd odpalam stream wybranej stacji w droid cumulusie. Zostaje on następnie zachowany w pamięci programu w zakładce "odwiedzone". Działa PR 1,2,3 jak i tok fm, radio bis itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Od 2 dni jestem posiadaczem smartfonu na androidzie 1.6.

Jak było do przewidzenia, od pierwszego włączenia rozpoczęła się zabawa-walka z konfiguracją, aplikacjami i wigdetami. Mam kilka zachcianek, które mój osobisty smartfon musi spełniać. Jedną z nich jest słuchanie Polskiego Radia Program 3 z internetu, korzystając z domowego WiFi, choć mam w telefonie zwykłe radio, ale mieszkam na wsi, więc mi za bardzo szumi.

Dotychczas odpalałem Trójkę na WM 5.0, wykorzystując do tego strumień Trjka .

Na androidzie już to nie się nie udało. Szukałem w android market różnych playerów. Notabene, system kodów graficznych, dzięki którym ma być możliwość ściągania aplikacji bezpośrednio na telefon, u mnie, póki co, nie działa.

Ale do rzeczy.

Ściągnąłem z android marketu aplikację o nazwie Tune In Radio. Jest do pobrania, m.in tu Tune In Radio applications - Android Aplikacja ta m.in. udostępnia listę stacji radiowych dostępnych w mojej lokalizacji. Jest na tej liście, na szczęście Program Trzeci Polskiego Radia...

i działa!

Aplikacja udostępnia też listę stacji radiowych z różnych światowych lokalizacji, ale jeszcze się w niej nie zagłębiłem.

Ciekawe, czy przy użyciu Tune In Radio można słuchać Trójki, np w Kanadzie.

Może Dzieciol skorzysta z podpowiedzi, choć z tego co widzę, to zgłaszał problem w kwietniu 2010, więc pewno już sobie dał radę.

Ja dopiero od dwóch dni jestem fanem androida. Wcześniej mógł dla mnie nie istnieć.

...Czego oczy nie widzą sercu nie żal...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    balini

REWELACJA.Tune In Radio - oj a ja tyle kombinowalem - nie ma problemu z sluchaniem trojki za granica - mieszkam w Irlandii i teraz bede mogl sobie sluchac trojeczki w samochodzie.Jak na drugi dzien z androidem to az sie boje pomyslec co bylo pozniej;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale za to działa a kosztuje tylko 5zł (1.99 USD) :)

Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi