Skocz do zawartości
PawelBorychowski

Defy z maksymalnie androidem 2.1 Uceglona ? Stoi na Logu motoroli po fleszowaniu 2.2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Przechodzę do konkretów, ale zacznę od początku moze jest to wazne.

Mialem defy normalnie root cm 2.3.7 itp pomyślałem sobie wgram jakiegoś androida 4.x a wiec trzeba lepsze recovery no i sciągnełem jakiś z xda twmp czy jakoś tak ale po wgraniu przez recovery nie wstawał juz nawet system. OK wiec znalazłem taki poradnik tutaj http://forum.android.com.pl/f267/powra-t-do-froyo-po-nieudanym-tuningu-362334/

Wszystko idze wgrywam ale na koncu jest ze fleshujemy fix sbf andkiem 2.2 i po tej operacji stoi na logu motorola (oczywiście takie cos jak wipe przez stokowe recovery robiłem, zmieniałem kompa )

Nie wiem próbowałem rożnych metod np przechodzenie bezposrednie z 2.1 na 2.2 ale nawet sie nie włącza telefon po tym. Czasami lydzie pytaj o bootloader u mnie jest napisane tyle BOOTLOADER 09.10

Czy istnieją jakies magiczne sposoby na innego andka ? A moze zle coś robie ?

Dziekuje i prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Wgraj normalne Froyo Nordic, beż żadnych fixed.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tragedia :mad:

Miałem czystego androida 2.1 wgrałem ten android co napisales [flash_sbf] 3.4.2_177-005_nordic - xda-developers przez RSD Lite v6,15 zadowolony i wszystko było PASS ale nawet system nie wstaje ani w recovery wejsc nie mozna ... ale jak podłącze do kompa to wykrywa go w RSD i swieci sie lampka więc mogę wrócić do 2.1.

Naprawde nie wiem co moge jeszcze zrobić. Moze jakis innny rom ?

Dla formalnośći dopiszę ze wgrywałem romy sbf przez linuxa i wraz to samo nic się nie zmienia stoi na logu,

Moge próbować wgrywać romy od defy +? To całkiem uceglę telefon?

Edytowane przez PawelBorychowski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi