Skocz do zawartości
ania92

Galaxy tab3 10.1 samoistne się rozjasnia i przyciemnia

Rekomendowane odpowiedzi

czadar

niekoniecznie w większości biorąc pod uwagę że osobiście spotkałem się z tym tyko tutaj na forum a kilka przypadków nie świadczy o masowości ... przy okazji jak już piszecie o problemach to dodawajcie konkretnie na jakiej wersji TAB3 oraz na jakim romie - w końcu nikt nie będzie wróżył z fusów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się wydaje, że to jest wbudowane i ma każdy. Najczęściej mam to w przeglądarce, nawet teraz jak to pisze. Mam Taba 3 10.1 WiFi bez rootow i romow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze ze sporo osob ma ten problem, dotyczy to rowniez niektorych telefonow np galaxy S4- tak wyczytalem. Ciekawe co jest problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że jak procesor zaczyna sie grzać to wtedy automatycznie obraz ciemnieje. Tez tak mam. I jakos z tym żyję. Nie jest to zbyt uciążliwe. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nie jest to związane z ciepłem procesora

Tapnięte z mojego S Advance

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam dokładnie ten sam problem. Tablet od nowości po dwóch dniach wylądował w serwisie w Piasecznie. Początkowo był problem z samoczynnym wyłączaniem się i doszła do tego wymiana złącza USB oraz baterii. Tradycyjnie wymiana oprogramowania.

Table wrócił z naprawy i okazało się teraz że samoczynnie rozjaśnia się i przyciemnia do minimum. Po dwóch dniach znowu wylądował w serwisie tym razem Regenersis -Janki. Wrócił z serwisu a Pan serwisant stwierdził cytuję :

"Podczas pobytu telefonu w serwisie zgłaszana usterka nie wystąpiła."

Nie wiem czy Pan serwisant naprawiał Tablet a może telefon, heh. Wiem na pewno że zniszczył ładowarkę. Została wymieniona po 13 dniach i pisemnej skardze z mojej strony.

Oczywiście tablet wrócił po 1,5 tygodnia do moich rąk.

Zostało wgrane oprogramowanie co oczywiście nic nie zmieniło.

Dodam jeszcze że to się zaczyna dziać po około 10-15 minutach użytkowania. Rozjaśnia się do kolorów bardzo mocno "spalonych" lub przyciemnia.

Za drugim razem w piśmie było żądanie wymiany tabletu na podstawie niezgodności towaru z umową. Tak się jednak nie stało.

Teraz tablet mniej więcej na wysokości kamerki przegrzewa się tak że po 10-15 minutach nie jestem w stanie go użytkować. Obawiam się że zacznie się palić.

Szukam w tej chwili jakiegoś eksperta nie związanego z firmą Samsung aby oddać mu do ekspertyzy mój tablet. Później wszystkie dokumenty, poniesione koszta przedstawić dalej ....

Dodam że przez 4 miesiące tablet był użytkowany może 6-7 dni..... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Współczuję ci. Ja nie mam takich problemów, a rozjasnianie jest chyba we większości samsungow

Wysłane z Xperii M2 przy pomocy Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam taką przypadłość, myślę ze to normalne, a grzeje ci się tablet na wysokosci kamery dlatego ze jest tam procesor....tak mysle5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi