Skocz do zawartości
marvel200

Podświetlenie przycisków pod ekranem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z podświetleniem przyciskow pod ekranem. Wogole sie nie podswietlaja. Czy to jakas awaria i wina telefonu? Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Neovo

Robiłeś Factory Reset ? Jak tak i nie pomogło to serwis......... :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co to jest i jak to sie robi? nie robilem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Neovo

Wyłącz telefon, potem przytrzymaj vol Down (ściszanie) + Power aż wyświetli ci się biały ekran z pewnymi ustawieniami, potem ściszaniem wybierz pozycje Factory Reset, jest to przywracanie do ustawień fabrycznych.

Że tak jeszcze zapytam czy przy włączaniu telefonu przyciski ci się podświetlają ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I wtedy wszystko mi sie skasuje co mam zapisane? Kontakty muzyka wiadomosci wszystko?

---------- Post dołączono o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Powiem tak. Wyłaczylem i wlaczylem telefon jeszcze raz i dziala przyciski sie podswietlaja. O co tu chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Neovo

Cały czas już ci działają ? Prawdopodobnie jakiś błąd systemu bo to system nimi zarządza ;)

W przypadku Factory Reset jest tak:

Kontakty wiadomości etc by ci się przywróciły po zalogowaniu do google i sense, wszystko co masz na SD by pozostało, market przywrócił by ci aplikacje które masz z niego, stracił byś tylko ustawienia ( nie wszystkie bo niektóre przywraca google) i aplikacje z poza marketu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jakich warunkach oswietleniowych przyciski Ci nie swiecily? Podswietlenie wlacza/wylacza sie w zaleznosci od natezenia oswietlenia. W tej chwili pisze z DHD i przyciski sa wygaszone, wystarczy zebym zakryl palcem czujnik zblizeniowy i przyciski sie podswietlaja.

by Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No uprzedziłeś mnie z odpowiedzią... ;) Chciałem tylko dodać, że na forum zaczynają rządzić przyzwyczajenia z Windows. Jak nie śmiga to format...:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matquu

Fakt, złe nawyki. Ale zawsze może pomóc magiczna zasada

telefonu, co zresztą pomogło autorowi tematu; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam taki problem.

Wymieniłem wyświetlacz i digitizer ale mi nie podświetla przycisków. Diody w środku się świecą ale przyciski nie są podświetlane.

Doszedłem do wniosku że to wina takich gumek które powinny być przy digitizerze i tak jakby przewodzą światło a ja je wyrzuciłem wraz ze starym digitizerem.

Czy to może być wina tych gumek. Jeśli tak to czy wie ktoś może gdzie mogę je dostać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi