Skocz do zawartości
sunnyluk

Neo V po upadku czarny ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj wyślizgnęła mi się moja Neo V i upadła na parkiet z jakiegoś pół metra. Podniosłem, ekran czarny, próbuję włączyć, zadrżała, ale ekran nadal czarny.

Wiedziałem, że ma słabą baterię więc dałem do ładowania z nadzieją, że po kilkunastu minutach spokojnie ją włączę.

Tak się jednak nie stało. Świeci dioda na czerwono i przy próbie włączenia tylko zadrży i ekran czarny. Po czymś takim widzę, że podświetlone są dolne przyciski, jak naciskam wł/wył to zaświeca się środkowy przycisk.

Korzystając z instrukcji serwisowej rozebrałem telefon do momentu wyjmowania ekranu lcd. Każdą tasiemkę odłączałem i z powrotem dokładnie podłączałem. Po złożeniu niestety nadal to samo.

W środku nic nie widziałem, by mechanicznie było pęknięte, uszkodzone.

Co mogło się stać? Oddawać do serwisu czy mogę coś jeszcze samm zrobić? Ale jestem na siebie wściekły, moja kochana neo v :(

Update: Na komórkę można zadzwonić, słychać dzwonek, przychodzący sms więc tak jakby był problem tylko z ekranem, odłączony, uszkodzony?

Edytowane przez sunnyluk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wibruje słychac i działa w tle to ekran i digit padł albo coś się w środku ułamało albo etc ,serwis albo kupno nowego ekranu z dig co jest nie opłacalne i jak serwis tez w granicach 100zł wyjdzie za ekran czy to allegro czy serwis zażyczy sobie ale uszkodzenie owe serwis nie naprawia masz to w umowie ,chyba ze punkt na wlasna ręke ale nie opłacalne .Koszt naprawy a neo v przewyższy polowe jej ceny.

Sprawdź jeszcze po HDMI jak masz jakis rom co ma HDmi stery ,jak nie zflashuj bo sie da to i tak się robi stoki bez ekranu ,i jedynie moim zdaniem zostaje ci do pod HDMI użytku ,chyba że chcesz się bawić w naprawę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Nie mam kabla HDMI, który by do niej pasował... ani z lustrzanki, ani z Dualshocków z PS3 i PS4 nie pasuje :/

Edytowane przez Michal0x
    Jeden wątek = jeden temat. Jeśli szukasz telefonu do 300zł to zapraszam do działu "Co kupić".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi