Skocz do zawartości
alelolo12

instalacja gier na karcie sd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam andka 4.2.2 i nie mogę zapisać aplikacji na karcie SD. W ustawieniach wybralem domyślną pamięć zapisu;karta pamięci ale to nic nie daje.Dzisiaj zrobiłem roota i problem nadal się utrzymuje. Pomocy chce pobrać asphalta 8 ale nie idzie go zapisa c na SD mimo że w uprawnieniach aplikacji jest możliwość zapisu na SD -_-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sciągnąłem grę Fife 14, no i wiadomo ze do uruchomienia gry bedie potrzebne pobranie dodatkowych plików, i tutaj pytanie, bo mi to pobiera na karte wewnętrzną a tam juz pamięci nie mam by pobrać pliki, czy da sie zmienić zeby pobierało na karte SD??

mam LG L65, Android 4.4.2 kitkat

Edytowane przez KuKi_12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się pobrać na kartę sd bez ingerencji w system. Najlepiej jest zrobić root i używać aplikacje folder Mount. Wtedy można przenosić pliki obb na kartę pamięci.

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z VertisPLUS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale wtedy będzie sie dało poprzez Folder Mount przenosić pliki SD gier na kartę zewnętrzna bez pobierania ich na kartę wewnętrzną?? bo np. takie pliki do Fify 14 nie zmieszczą mi się na pamięci wew. by później je przenieść

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeniesiesz obecne gry na kartę a nowe zawsze będą się ściągać najpierw na pamięć wewnętrzna.

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z VertisPLUS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szkut

Witam,

Chciałbym zainstalować Baldur's Gate EE na samsung X Cover 2. Niestety ma on za mało miejsca w wbudowanej pamięci. Próbowałem wielu sposobów - wszystkie zawiodły. Próbowałem za pomocą SDK Androida oraz konsoli CMD adb shell pm set-Install-Location 2. Teoretycznie zadziałało (brak erroru, komunikatu o błędnej operacji) natomiast apk. baldurs gate nadal instaluje się w telefonie. Próbowałem również programy typu link2SD, ale nie mogę przez nie zainstalować bezpośrednio na karcie, muszę na telefon, a potem te programy przenoszą na kartę. W taki sposób nie mogę tego zrobić, gdyż gra wazy 2,5 gb.

Proszę o pomoc, czy istnieje jakikolwiek sposób aby zainstalować bezpośrednio grę na kartę micro sd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi