Skocz do zawartości
luki14511

Telefon zacina się,zamula,opóźnienia.

Rekomendowane odpowiedzi

Na twoim miejscu zadzwoniłbym do rzecznika praw konsumenta i ich poprosił o pomoc w tej sprawie.

TapatalkPRO 4.6.2/LG L9/4.4.2 RR by Xerdox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokładnie bo po filmiku widać, że naturalne zachowanie to nie jest, telefon powinien śmigać aż miło, z tymi parametrami...

mój śmiga aż miło, a łatwo nie ma, masa apek i dość intensywne użytkowanie, a śmiga jak szalony, dlatego też zrezygnowałem z chęci zmiany na lepszy (xperia z czy inny mniej więcej 2 razy lepszy parametrowo), bo po co? Bawiłem się w sklepach różnymi modelami i czasem mój L9 był lepszy, a jak wypadał gorzej to bardzo nieznacznie, a Twój ewidentnie jest uszkodzony. Jakby mi tak chodził to od razu by za okno leciał :P

walcz bo powinieneś dostać naprawiony albo nowszy model jako zadość uczynienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie wiem co robić. Napisałem kolejnego maila. Na dzisiejszego, którego napisałem rano nie odpisali. Zobaczymy co będzie jutro. Ostatecznym krokiem chyba będzie telefon tak jak kolega wyżej napisał do rzecznika praw konsumenta. 26 czerwca będzie rok od zakupu telefonu. Dlatego martwi mnie też to, że po tak długim czasie nie będą chcieli mi wymienić tego złoma :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na odpowiedź mają bodajże 30 dni (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę), po tym czasie prawnie uznaje się, że reklamacja uznawana jest na korzyść klienta, czyli w tym wypadku Ciebie. Jeśli jesteś cierpliwy, to może uda Ci się ich na tym złapać. Nie ważne czy Cię zignorują, czy Twój mail zagubi się w stosie innych - reklamacja uznawana jest na Twoją korzyść ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy mi się chce bawić z tym rzecznikiem praw konsumenta itp. Już i tak tyle nerwów straciłem nad tym telefonem, że masakra. Może fachowcy z lg się nade mną zlitują i może dostrzegą wadliwość mojego "telefonu". Już drugi dzień nie odpisują na maila, więc chyba się na mnie obrazili, że piszę tyle maili :D :D Zobaczymy jak się sprawy potoczą. Będę pisał na bieżąco. Dzięki za pomoc i do usłyszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon już przyszedł. Zrobiony w TYDZIEŃ! Została wymieniona płyta główna. Zobaczymy jak będzie chodził. Dzięki Panowie. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz będziesz zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem z telefonem. Od pewnego czasu strasznie tnie mi telefon, wgrywałem orignalny Rom od LG'ka bez karty sd, strasznie telefon tnie. Aplikacje tak długo sie laduja, chrome tak laguje, o facebooku nie wwspomne tak samo miałem na CM 11, zainstalowalem ostatnio Miui to samo, wszystko na poczatku fajnie, a pozniej jak juz zainstalowałem aplikacje to porażka, trzeba tak długo czekać.. Odłaczyłem karte sd i bez zmian, czy to jakis wirus czy telefon po prostu już siada? Wiem, ze kiedyś miui czy CM chodził pieknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy pamięć telefonu też formatowałeś? Może instalujesz jakąś apkę, która pożera większość zasobów telefonu. Przed instalacją nowego softu warto formatować kartę SD, oraz dostępną pamięć telefonu, to na nich często znajdują się szkodliwe dane. Czasami też jedna apka potrafi w tle zgarnąć sporo zasobów telefonu i nie mam tu na myśli tych apek, które zostały zainstalowane razem z systemem, ale tę jedną ulubioną przez ciebie. Sprawdzenie jest proste, acz kolwiek żmudne. Po instalacji systemu, wyczyszczeniu kart pamięci instalujesz jedną ulubioną apkę i bawisz się telefonem, jeśli przez jakiś czas wszystko dobrze śmiga instalujesz kolejną i znowu bawisz się. Tak robisz do czasu aż znajdziesz problem, wówczas odinstalowujesz tę felerną apkę i w markecie pobierasz lepszy zamiennik. Taka procedura zwykle działa. Zamulenie może też nastąpić przez jakieś wymuszone ustawienie w systemie. Jeśli te metody zawodzą to pacjent umiera. No może nie koniecznie umiera, ale wtedy na kanał do serwisu lub też do wielu mądrzejszych spryciarzy na tym forum niż ja :) powodzenia

Wysyłane z mojego GT-I9105P za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za wypowiedź, formatowałem karte sd bez zmian, tak samo jak nie mam włożonej karty sd, no moze troszke lepiej chodzi. A apki mam tylko fb, gg, chrome i nic więcej. Wiec nie wiem co to może być, oczywiście jak wgrywałem nowy rom to pamiec wew. się formatowała :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi