Skocz do zawartości
luki14511

Telefon zacina się,zamula,opóźnienia.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Widzę, że problem zacinającego się LG L9 nie tyczy się tylko mnie. Napisałem w moim ostatnim poście, że po wymienia rzekomej płyty głównej telefonu, telefon zaczął śmigać. Niestety nic z tych rzeczy. Koszmar zaczął się od nowa. Tak jak kolega wyżej wspomniał podczas odbierania telefonu, zwiesza się on tak, że zanim naciśniemy zieloną słuchawkę już jest po połączeniu. Aplikację wywala, ładują sie po kilkadziesiąt sekund.

Ja wiem, że temat był wałkowany od dawna i żadnego rozwiązania to nie przyniosło, ale może ktoś potrafi zapobiec temu co się z naszymi telefonami dzieje. Gwarancja tutaj raczej nic nie zrobi, ponieważ "specjaliści" z LG dalej twierdzą, że telefon jest sprawny. Miałem roota, wszystkie aplikacje, które mi tutaj polecaliście i nic. Dalej jest to samo. Myślę, że warto odnowić tę dyskuję.

A no i oczywiście zapomniałem o mojej świetnej baterii, która jest w stanie utrzymać telefon tylko przez pół dnia :))

Edytowane przez luki14511

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Powiem tak, mi pomagała zmiana romu (CM11 <-> Stock). System działał jakiś tydzień sprawnie, po czym zaczął mulić. Zmiana systemu na inną wersję i znowu - tydzień ok, później mordęga. Po jakimś czasie takiej zabawy telefon chodzi normalnie przez jakieś 2 miesiące, później powtórka z rozrywki. Jak na moje to nikt nie jest w stanie ci pomóc. Dalej nie wiadomo czego dotyczy usterka, ponieważ jeśli miałeś wymienianą płytę, to tak na prawdę miałeś wymieniony cały telefon. Soft nie pomaga, hardware też nie. Pozostaje tylko wymiana na inny model. Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Ja radziłem sobie tak, że wipowałem dalvika co tydzień i chodził spoko. A później to zmieniłem telefon ;)

n€XU$4 + TT Pro OptiPng

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi