Skocz do zawartości
luki14511

Telefon zacina się,zamula,opóźnienia.

Rekomendowane odpowiedzi

ja ci powiem ze masakra, z tego co widze to dosc wkurzajacy telefon, ale w tle dziala fejs, jak dziala to pewnie sie laczy nonstop, pozatym jeszcze apka w ktorej grzebiesz idzie nonstop w tle, a na dodatek sklep play widze ze dziala, jakby to wszystko wylaczyc napewno bylo by lepiej, chociazby fejsa na poczatek. Masz sporo apek fajnie jakbys pokazal managera zadan co tam dziala nonstop i ile bierze, co idzie w tle i ile ramu jest, bo pewnie zamulaczy typu fejs, sklep play ktory moze sie aktualizuje itd do tego uslugi googla widze ze sa to pewnie jeszcze jakies zamulacze i efekt jak widac. U mnie tez byl spadek wydajnosci jak tylko fon mial dostep do neta ale wiele potem wylaczylem, greenify sporo robi, brak synchronizacji i apek samo dzialajacych i teraz spadku nie ma. Chodzi jak powinien, a u Ciebie muli bo ma co mulic

Powiem tak. Kolega ma identyczny telefon. Ma jeszcze większy "burdel" a śmiga mu aż miło patrzeć. U mnie nawet ekran blokady się tnie. Wątpię, żeby miałoby to jakieś znaczenie. W końcu po coś to 1gb ramu jest. Telefon raczej wysyłam do naprawy. Skoro jest gwarancja trzeba z niej korzystać. Na pewno coś z tym telefonem jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyczyszcza Ci telefon i zaktualizuja soft i co? tyle mozesz sam zrobic i zobaczysz czy na czystym tez tak jest, jesli tak to cos jest nie tak ale jesli wsio chodzi plynnie to znaczy ze jednak wina uzytkownika czyli jakies Twoje apki. Ja tez mam mase apek, jednak uzywam greenify, w tle co nie chce to mi nie dziala, mam kontrole i sytuacja jest calkiem inna niz u Ciebie, wiec ilosc apek nie ma znaczenia tylko to jak uzywasz tych apek i telefonu.

swoja droga blokada ekranu wzorem... poczytaj na forum co sie dzieje jak zle kilkakrotnie wprowadzisz wzor. Podpowiem tylko hard restart Cie uratuje....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon wysłany do serwisu. Zobaczymy co będzie jak telefon odeślą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

daj znac, bo tez jestem ciekaw, szkoda ze sam nie spobowales sformatowac, wgrac system od nowa i probowac bo moze jakas badz jakies apki mulily Ci fona, moze po serwisie dalej tak bedzie jesli znow zrobisz to samo... Nic no zobaczymy, wiec daj znac. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up. Powiem Ci tak. Aplikacji za dużo nie miałem. Jakieś 3 gry, facebook, messenger, skype, amx player(jeśli dobrze pamiętam nazwę) i to chyba tyle. No ale jeśli facebook ma tak zacinać lg l9 to proszę Cię... Miałem możliwość przetestowania mojego telefonu z telefonem kolegi, który ma taki sam model. Ma gorszy burdel ode mnie. I 0 zwiechy. Płynny aż miło patrzeć. Mój.. w pewnym momencie mam ochotę go wyrzucić :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co znaczy większy burdel? więcej apek? inaczej poukładane?

co do dwóch telefonów to jeszcze podaj systemy na jakich działają i jakie modyfikacje wprowadzone

pozatym mówisz o fejsie jako apka na telefon, czy kolega też ją ma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisząc burdel, mam na myśli więcej apek, więcej piosenek, obrazów itp. Tak posiada aplikacje fejsa. Ciężko mi niestety stwierdzić jaką kolega ma wersje oprogramowanie. Wiem jedynie tyle, że nic nie kombinował. Nic nie zmieniał sam itp. Telefon posiada fabryczny system itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

piosenki czy obrazy, zdjecia itd nie zamulaja telefonu

zobaczymy co bedzie jak telefon wroci z serwisu czy cos zrobia i co...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon prawdopodobnie jutro przyjdzie. Aż jestem ciekaw co zrobili. Od razu po sprawdzeniu daję znać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon już przyszedł. Tak jak sądziłem. Wgrali tylko nowe oprogramowanie a na papieże: Telefon jest zgodny ze specyfikacją. Zawieszanie telefonu może być spowodowany złym zamykaniem aplikacji. Śmiech na sali. No ale dobra. Mniejsza. Zobaczymy jak będzie pracował. Jeśli będzie się ciął wysyłam jeszcze raz aż do możliwości złożenia reklamacji i wymiany telefonu na nowy. Wysłałem LG filmiki. Chyba nawet ich nie zobaczyli. W każdym bądź razie pierwsze co zrobię:

-format karty pamięci(może jakiś wir był i to jest powód)

- pobawię się nim i zobaczymy jak będzie chodził

Jak macie jeszcze jakieś propozycje co mogę zrobić to podzielcie się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi