Skocz do zawartości
luki14511

Telefon zacina się,zamula,opóźnienia.

Rekomendowane odpowiedzi

potem też polecam zainteresować się apką greenify do tego wersja donate i xposed framework, wiem wydaje się to kosmos i nie wiesz pewnie o czym mowa, ale poczytaj trochę na necie, nic trudnego, wgrywasz odpowiednie apki i gitara, potem w greenify możesz mrozić apki żeby nie działały w tle ale jednak działają normalnie, coś jak task killer tylko nie muli i sto razy lepiej się sprawuje. Polecam zgrenifikować mapy, gogle now itd. zresztą apka Ci pokaże co Ci chodzi w tle i muli fona. Poczytaj trochę na ten temat, wiedza Ci się przyda bo dzięki temu Twój telefon zacznie śmigać jak powinien :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. I problem znowu powrocil. Moze telefon noe zacina sie jak wczesniej ale odcwam male zwiechy. Wczoraj bylo wszystko ok. Wyladowalem telefon do 0%. Wylaczyl sie. Naladowalem go nie wlaczajac go. Gdy wstalen dzisiaj rano, wlaczylem telefon i zaczelo sie. Problem lezy chyba zupelnie gdzie indziej. Nie od oprogramowania tylko od baterii? I juz teraz nie wiem co mam robic. Doradzicie cos? :((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przywróciłbym ustawienia fabryczne razem z formatowaniem karty SD. Powód jest taki, że "nowy" rom to tylko aktualizacja oprogramowania, więc chwasty które były są i mogą znajdować się na kartach pamięci. Spokojnie, nie chodzi tu o twoją muzykę czy zdjęcia. Na kartach pamięci znajdują się przeróżne dane systemowe i w nich tkwi problem. Czyli po kolei : archiwizacja twoich plików, potem w menu ustawienia trzeba dotrzeć do ustawień fabrycznych, zastosować i po restarcie cieszyć się nowym telefonem. Dodatkowo polecam apkę adaway, która wyłącza reklamy we wszystkich apkach, faktycznie greenifi i przypatrz się aplikacjom używanym przez ciebie.

Daj mi wędkę, rybę złowię sam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przerabialem to z galaxy s advance, moje rady-wejdz w ustawienia sklepu i zaznacz zeby cie o niczym nie powiadamial i nic sam nie aktualizowal, nie uzywaj czasem google now, skype i facebook messenger tylko jak musisz, wylacz synchronizacje, wylacz sprawdzanie aktualizacji fona, nie przenos systemowo apek na sd, wylacz bt jak uzywasz wifi, wylacz gps a nawet lokalizacje, nie zakladaj konta lg jezeli jest u was takowe, niekture apki np allegro potrafi sciac telefon, po uzywaj telefonu bez karty sd i bez bt, wifi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@waldini. Karte formatowałem na kompie. Mimo to robić przywrócenie ustawień fabrycznych ?

Tak poza tym wszystkim. Kolega ma taki sam model jak ja. On problemów nie ma. Od czego to zależy? Robię właśnie przywracanie ustawień fabrycznych + wymazywanie karty sd. I tak formatowałem ją więc mi nie szkoda. Zobaczymy jak będzie chodził :)

Edytowane przez luki14511

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a zapytaj kolegi jaka ma wersje systemu. Pozatym ciagle sie mi wydaje ze masz jakas apke ktora przymula, jakis antywirus czy cos w tym stylu, nie wspomne juz o fejsie itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega ma P76020h-EUR-XX.

Oczywiście, że facebook, messenger znajduje się na telefonie. Nie widzę innej opcji żeby tak nie było. Żadnego anty wira nie mam. Aplikacje, które aktualnie mam: Facebook, messenger, boat browser, eska go i te, które są wgrane systemowo. Jak na razie telefon całkiem ogarnia. Zacina się jedynie przy tym, gdy pobieram jakąś apkę ze sklepu play. Wspomnę, że moja wersja to P76020i-EUR-XX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mapy Google, zamrożone lub odinstalowane? One pracują zawsze w tle. A jeszcze jedno, czy łącze internetowe jest szybkie czy raczej średnie? Jeśli internet nie zapewnia swobodnego przesyłu danych to zamuli nawet bardzo wydajny komputer, nie wspomnę o telefonie. Pomyśl i o tym.

Daj mi wędkę, rybę złowię sam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn powiem Ci tak, ze internet jest bardzo dobry. tylko router bardzo slaby.

Co do Map google nie. Są aktywne. Często zdarza korzystać mi się z nawigacji :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włącz tryb samolotowy i potestuj , jak nie tnie tzn wina routera netu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi