Skocz do zawartości
luki14511

Telefon zacina się,zamula,opóźnienia.

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz z tym widgetem, to jak potrzebujesz to są w markecie odpowiedniki dużo lżejsze, równie ładne, a w ich ustawieniach wiele możliwości konfiguracji pod względem oszczędzania baterii i netu. Cieszę się, że już tak nie tnie twój telefon. Jak coś to pytaj, również na privie :)

Daj mi wędkę, rybę złowię sam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a kolejną propozycją jest zmiana launchera z stockowego na apexa bądź nove, na pewno tel będzie lepiej chodził bo stockowy launcher taki jakiś niedorobiony i wolny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z pewnością apex jest świetny, daje zauważalne zmiany w płynności telefonu

Daj mi wędkę, rybę złowię sam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie zostane przy fabrycznych. Jest dobrze. Telefon chodzi plynnie takze jeszcze raz dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Telefon chodzi plynnie

zainstaluj apexa a dopiero przekonasz się co to płynność i możliwości ;)

Ja na stockowym siedziałem pare miesięcy, potem w sumie już nie pamiętam czemu zmieniłem, ale poczułem ładnego kopa, telefon chodzi o wiele lepiej na apexie, więc polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up. Mógłbyś tak w skrócie opisać co ten apex daje? :)

Apex pobrany. Zaczynamy zabawe :)

Jestem zaskoczony.. telefon jak nowy. Chodzi zupelnie inaczej. Dzieki :D Jakies ustawienia w nim zmieniac? Chodzi mi o ustawienie Apexa. Bo aplikacje to wiadomo ze umiem wstawic na pulpit :D

Edytowane przez luki14511

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tam jest chyba takie jedno w zaawansowanych i dotyczy trzymania launchera w pamięci, to powinno być zaznaczone. Wówczas launcher zawsze jest szybki podczas wybudzania po zamknięciu każdej apki. Warto też zainwestować w ram manager pro, nie jest to kiler ramu jakich wiele w markecie, ale doskonały zarządca ramem, lecz do niego konieczny jest root, ale po tym dopiero telefon dostaje kopa :)

Edytowane przez waldini

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem odznaczone. Zaznaczyłem. Roota opłaca się robić żeby aplikacje zapisywać na kartę pamięci ? Bo jak wiemy lg za dużo tej pamięci w sobie nie ma. Jakbym miał robić roota to chyba tylko z tego powodu. Opłaca się to robić ?

jedyna rzecz jaka mnie drażni to jest słaby dotyk. trzeba mocno nacisnąć w apkę, żeby się otworzyła.

Edytowane przez luki14511

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Root jak dla mnie to priorytet. Spokojnie mogę odinstalować wszystko co nie jest potrzebne, mogę pozbyć się reklam, mogę lepiej zarządzać ramem, oczywiście można zrobić backup najlepszych aplikacji wraz z ich ustawieniami przy pomocy titanium backup. Wiele więcej niż stock, stock zrootowany :) Co zaś tyczy się dotyku (uśmiejesz się), pośliń palec i wytrzyj dotyk poprawi się o 100% :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi