Skocz do zawartości
luki14511

Telefon zacina się,zamula,opóźnienia.

Rekomendowane odpowiedzi

patch

Ja tez go mam i polecam. Wiekzzy jest multitasking oraz jak sie ustawi na wymagajace gry to gta San Andreas chodzi na HIGH przy niepodkreconym procu

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Wiekszosc czasu mam taki sam problem jak osoba zakladajaca ten temat.

Mam pytanie : jezeli chodzi wam plynnie telefon, mozecie podac ile macie zajete pamieci RAM w tym momencie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Im więcej zajętego ramu tym lepiej. Zwykle wolnego ok 100 mb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, podobne problemy z telefonem jak koledzy. Wgrany v20o z rootem, wyłączone google now, usunięte niepotrzebne aplikacje. Pierwsze 3 dni jest dobrze, lecz potem zaczyna się koszmar. Telefon ma straszne lagi, otwieranie aplikacji zajmuje ~5sek. Rozsuwanie belki powiadomień zajmuje 1.5 sekundy. Zaznaczam że nie mam facebooka, mam tylko messengera, ale zahibernowanego. Wie ktoś co można z nim zrobić? Chciałem go na gwarancje wysłać, lecz jak przeczytałem, że wgrywają tylko nowego softa to zmieniłem zdanie. Dodam jeszcze, że wczoraj wgrałem CM9 na zablokowany bootloader i telefon jak sie zacinał tak zacina się cały czas (na cm9 nie było wgranych żadnych aplikacji).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a spróbuj wrócić do ics, bo sam jestem ciekaw efektu, tylko zrób wszystkie wipy, hard reset itd. żeby telefon nie miał pozostałości po innych systemach i zobaczymy jaki będzie efekt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto wejść w recowery i tam w zaawansowanych opcjach sformatować wszystko łącznie z pamięciami, również SD. Po tym zabiegu wgranie softu za pomocą kdz lub narzędzia LG do przywracania awaryjnego. Wtedy na 99% wszystko będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobiłem wszystkie możliwe wipe'y w recovery, wywaliłem dużo systemowych aplikacji (np. backup, google+, hangouts, itd.) około licząc ponad 20 aplikacji, zainstalowałem tylko najpotrzebniejsze: poweramp + unlocker, swiftkey, messenger, xposed framework, greenify. zobaczymy jak telefon będzie działać po paru dniach. dzięki za pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

Chciałbym spytać jakie dokładnie aplikacje systemowe mogę wyrzucić, aby czegoś nie spierdzielić tak permanentnie :).

Będę wdzięczny za pomoc :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzieś na forum już było napisane, wystarczy użyć opcji szukaj lub przeglądnąć forum.

Wysłano z Lg-L9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja na starcie wywalam około 25 aplikacji: Aktualizacja, Backup, Chrome, Czat+, Dodatkowe aplikacje, Email Fileshare, Google+, Gry Play, Hangouty, Ksiązki Play, Mapy, Menedżer plików, Muzyka, Muzyka Play, Notatki, Pogoda, Polaris Office, Quick Translator, RemoteCall Service, Słownik, SmartWorld. Po usunięciu tych apek nic się stanie.

Powracając do tematu. Byłem na ICS ponad 2 tyg. Przez pierwszy tydzięń było w maire ok, nawet szybko. 2 tydzień zaczęły się zwiechy klawiatury, długa animacje lockscreena. Nie wiem czy odblokowanie bootloadera i przesiadka na MIUI lub CM11 coś da, skoro na każdym systemie telefon mi się tnie. Jeśli tak to odblokwoanie bootloadera okaże się złym pomysłem ponieważ nie dość że poprawi to wydajności to jeszcze stracę gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi