Skocz do zawartości
luki14511

Telefon zacina się,zamula,opóźnienia.

Rekomendowane odpowiedzi

ja na starcie wywalam około 25 aplikacji: Aktualizacja, Backup, Chrome, Czat+, Dodatkowe aplikacje, Email Fileshare, Google+, Gry Play, Hangouty, Ksiązki Play, Mapy, Menedżer plików, Muzyka, Muzyka Play, Notatki, Pogoda, Polaris Office, Quick Translator, RemoteCall Service, Słownik, SmartWorld. Po usunięciu tych apek nic się stanie.

Dzieki! Po pracy sprobuje je usunac :).

Ram manager pro nie jest z pewnością kilerem jakich wiele, które jak wiadomo tylko zabijają procesy. Program ten jest świetnym zarządcą procesów na pulpicie, ale i tych często używanych, przez co teoretyczne zwiększa szybkość działania tych wywołanych do odpowiedzi.

Wersja lite jest do niczego nie podobna, milion reklam i w zasadzie chyba nic nie oferuje oprocz prezentacji mozliwosci wersji platnej. Poki co sobie daruje. Moze wroce do tego tematu jak problemy pojawia sie na nowo.

Z pewnością apex jest świetny, daje zauważalne zmiany w płynności telefonu

Osobiscie zainstalowalem Nova launcher i ciezko mi wyrazic moje zadowolenie z roznicy dzialania telefonu. Zupelnie co innego. Teraz musze sie zainteresowac zamrazaniem zbednych aplikacji.

Jeśli tak to odblokwoanie bootloadera okaże się złym pomysłem ponieważ nie dość że poprawi to wydajności to jeszcze stracę gwarancję.

Nie stracisz :). Bootloadera mozna przywrocic i jest cacy ;).

potem też polecam zainteresować się apką greenify

Moglbys mi cos wiecej powiedziec o tym programe ? Jak dziala i jak go uzywac ? Poki co pokazuje mi tylko Shazam jako jedyna zbedna aplikacje. Czy inne musze zamrazac recznie ?

Korzystajac z Waszych wczesniejszych rad w koncu moj telefon zaczal dzialac jak nalezy. Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bootloadera nie moża z powrotem zablokować. Można co najwyżej wgrać stary ROM, który w trybie SW nie pokazuje statusu bootloadera, ale serwis na pewno ma inne sposoby na sprawdzenie (jak chociażby menu serwisowe).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Telefon Lg l9 mam od sierpnia.Wcześniej było wszystko ok.Ale gdzieś tak od stycznia,lutego telefon zacżął poprostu strasznie zamulać.Robiłem hard reset 2 razy,po takim resecie telefon działa dobrze przez ok.miesiąc.Potem zaczyna się psuć.Czasami muszę czekać 5 sekund,aż po naciśnięciu przycisku zasilania włączy się ekran.Aplikacje bardzo długo się włączają.W ekranie blokady mam ustawioną blokadę przez wzór i gdy wprowadze zły wzór,to muszę czekać 3,4 sekundy,aż telefon ''załapie'' że wzór jest zły,bo się zawiesza na te kilka sekund.Chciałem zmienić soft,mam brandowany z plusa.Ale gdy chce pobrać soft ze strony : Lg Optimus L9 Firmware List

I wchodze w ad.fly ,klikam Skip Ad to wyskakuje ''not found'' .Nie dawałem do serwisu.Teraz mam na telefonie 0 aplikacji z internetu i dopiero po restarcie telefonu jest dobrze,ale za kilkanaście minut znowu to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na xda masz spis plików kdz do najszej l9, znajdź firmware do wersji twojego telefonu i wgraj najprostszą metodą użytkownika Bride.

Wysłano z Lg-L9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Zainstaluj to:

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.thedarken.sdm&hl=pl

Naprawdę polecam, i naprawdę radzę "zakupić" sobie pełną wersję. Usuwa większość syfu z telefonu. Żeby zwiększyć funkcjonalność zrób na telefonie ROOTa :)

Edytowane przez tomek_com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MTok

Z tą aplikacją to radze uważać bo ja przez przypadek usunołem ponad 600 zdjęć z karty SD....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem tych wszystkich oczyszczaczy śmieci,ale bez skutku.Spróbuje wgrać nowy soft,dam znać potem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do greenify to polecam poszukac na necie bo jest to dosc potezny program, potrafi naprawde fajnie hibernowac aplikacje nie tracac ich mozliwosci, ani nie wplywajac na ich dzialanie czy w sumie szybkosc otwierania. Polecam rowniez platna wersje i telefon z rootem, wtedy mozna wiecej bo ma sie kontrole.rowniez nad systemowymi aplikacjami. Naprawde polecam sie zainteresowac a google tematami o greenify jest pelne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wraca tutaj znowu. Z telefonem nic się nie zmieniło. Znowu zaczął się zacinać tak, że nic nie można na nim zrobić. Aplikacje otwierają się po 5s. Przewijanie pulpitu ok. 3 sekund. Mam roota,grenify i te wszystkie programy co podaliście i dalej lipa. Dzieje się tak czasami. Czasem jest tak, że telefon chodzi bardzo płynnie a czasami tak, że masakra. Zauważyłem, że dzieje się tak po ładowaniu baterii. Jakieś wskazówki dacie jeszcze? Bo już nie wie co robić. Właśnie zrobiłem hard reseta i dalej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może jest jeden taki program, który niweczy wszystko to co zrobiłeś dla poprawy działania telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi