Skocz do zawartości
szembor

LG G Pro Lite D686 Dual SIM - problem z 3G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziewczyna kupiła LG G Pro Lite D686 Dual SIM - ma włożone dwie karty, t-mobile i orange.

Na gniazdu SIM1 jest zasięg E,3G,H+ na gniazdku SIM2 tylko E. Przekładaliśmy karty i to samo.

Czy w tym telefonie tylko w slocie SIM1 można korzystać z prędkości HSDPA? :muqq:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Elderbary

Tak, bardzo częste zjawisko w dualsimach. Jeden slot ten z 3G jest przystosowany do internetu drugi do samych smsow i rozmów

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha, no właśnie tak myślałem :) czyli nie ma czym się martwic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeden slot ten z 3G jest przystosowany do internetu drugi do samych smsow i rozmów
    To, że jeden ze slotów nie obsługuje albo ma włączone 2G nie oznacza, że nie można na nim korzystać z internetu. Owszem można jednakże jedynie z szybkością EDGE - to raz.

Dwa: miałem LG L5 II dual, który pracuje na bliźniaczym chip'ie Mediateka co G Pro Lite dual i w tym smartfonie obydwa sloty na kartę sim miały możliwość obsługiwania 3G, oczywiście niejednocześnie (szczerze to nie kojarzę jakiegokolwiek dual sima, który by obsługiwał dwie karty w 3G!). To który slot miał być 3G, a który 2G ustawiało się w: ustawienia systemu -> łączność bezprzewodowa -> Sieci komórkowe. Sprawdź jak jest w Twoim Pro Lite. Spodziewałbym się, że jest tak samo jak w L5 II dual.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Elderbary

@up w G Pro Lite o ile dobrze pamiętam na jednym slocie pisze 3G na drugim 2G ;) niczego się nie ustawia

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi