Skocz do zawartości
kumpel

Wymuszone zamykanie sie android market

Rekomendowane odpowiedzi

kumpel

witam mam pytanie otóż jak wchodzę do marketu, następnie otwieram wszystkie aplikacje, następnie najnowsze ,i tu zaczyna się problem ,jak chce przesunąć palcem na jakaś aplikacje następuje wyłączenie i napis przepraszamy aplikacja android market (proces com.android.vending)została niespodziewanie zamknięta dlaczego tak się dzieje .oczywiście jak chce coś ściągnąć z najlepszych bezpłatnych nic się nie dzieje tzw.wszystko chodzi jak należy . zrobiłem tez tak odinstalowałem aktualizacje android market i wszystko działa ok tzw.wszystkie aplikacje te darmowe i najnowsze chodzą bez problemów ale dlaczego mam nie mieć aktualizacj jak do tej pory wszystko było ok być może market ma jakiś problem bo z dziwnych okoliczności spotkałem dzisiaj znajomego gdzie posiada HTC i tez ma ten sam problem z marketem (w aplikacjach najnowszych ) jak by ktoś coś wiedział kapke to niech da znać tutaj na forum z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Edytowane przez kumpel
    temat był niezgodny z regulaminem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Susu69

Prawdopodobnie aktualizacja wprowadza jakieś zmiany które nie są na plus i wywala proces (sądzae tak po tym iż na innych telefonach działa tak samo).

Musisz zostać przy starszej działającej wersji i poczekać do jeszcze nowszej aktualizacji:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje zrobić Wipe Data

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    sad asd asdsa[/warnt]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi