Skocz do zawartości
FreakyGamerPL

Skutki manipulowania Vsel w ustawieniach Procesora ... Czy da radę to naprawić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam podniosłem vsel do 100 i mimo wgrania androida 2.2 Froyo SBF dalej mam problem telefon krótk czas działa a potem to nawet przez 24h nie startuje do loga Motoroli

Kiedyś po zainstalowaniu androida 4.1.2 czy 4.0.4 (nie pamiętam dokładnie) ale wszedłem w ich recovery i przestawiłem ustawienia vsel (chyba środkowe) na 100 to samo z ostatnimi zrobiłem.

I teraz tak telefon wtedy wyłączyłem a potem niechciał się włączyć potem po około 24h udało się włączyć działał jak należy przez 6-8godzin (ale leżał sobie nie był używany tylko sprawdzałem czy ktoś nie dzwonił albo smsa nie pisał)

A potem nagle znowu to samo !!! Czarny Ekran , nie włącza się tylko biała dioda po podłączeniu ładowarki.

Czy możliwe że vsel pozostało takie samo mimo wipe data,cache oraz przeflashowaniu na nowo Froyo 2.2 SBF ?

Telefon narazie działa ale zaraz może znowu to samo się mu stać ,albo już padnie na stałe.

Co mam zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Po przeflashowaniu Froyo przez RSD vsel powinien się przywrócić do normalnego. Nie piszesz w którym momencie wgrałeś Froyo, więc wiem dokładnei w czym rzecz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Froyo wgrałem po tym jak wcześniej na androidzie 4.1.2 przestawiłem vsel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

No to masz standardowe ustawienia vsel. Daj znać jak będą jakieś problemy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi