Skocz do zawartości
FreakyGamerPL

Jaka jest dopuszczalna temperatura procesora i baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam jako że mam problem z samo wyłączającom się defy,a włączyć ją mogę dopiero po około 24h (bo takto jest czarmy ekran,i nawt logo motoroli się nie pojawia.)szukam więc przyczyny,prosiłbym o podanie nazwy programu który monitoruke te,perature procesora,baterii i innych podzespołów

Znalazłem jedynie program który pokazuje jedynie temperaturę procesora i po 20-30 minutach użytkowania jest temp.procesora 30stopni

Edytowane przez FreakyGamerPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pajonk
    Notatka od Moderatora: Pajonk
    wykrzyk.png Takie tematy to do pomocy technicznej. Przeniosłem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Cpu-z wskazuje temperature, SystemPanel Lite również.

30 stopni to mało i nawet 40-45 byłoby raczej akceptowalne. Powiedz mi czy podkręcałeś procesor? Jaki masz soft?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie podręcałem procesora ale przez przypadek wlazłem do Recovery i zmieniłem vsel settings w dwóch miejscach na 100 potem nie mogłem włączyć telefonu ,dopiero po wielu godzinach udało się w końcu włączyć przeflashowałem potem telefon dxiałał normalnie ale odłożyłem go i znowu tylko czarny ekran i nie włączał się przez wiele godzin.Teraz znowu działa ale niewiem naa jak długo

---------- Post dołączono o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

W telefonie zmieniłem vsel settings jak siedział na androidzie 4.1.2 a potem przeflashowałem froyo 2.2.2 sbf i o dziwo mimo wipów w telefonie menedżerze zadań pokazuje RevolverTV,RockTV,orazHipHop których wgl nigdy nie instalowałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi