Skocz do zawartości
Damcia1

klawiatura bt na androidzie

Rekomendowane odpowiedzi

witam Was. mam telefon myphone next s. chciałbym dokupić klawiaturę coś w stylu tej KLAWIATURA BEZPRZEWODOWA BLUETOOTH ANDROID WIN iOS (4127954602) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy mi się opłaca? piszę dużo sms'ów i zastanawia mnie czy ta klawiatura będzie kompatybilna z grami na androida. a jeżeli tak to jakimi? z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z grami tylko pady działają. Jedynie starsze gry mogą obsługiwać klawiaturę. Ale będzie to bardzo mało tytułów.

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z MyPhone FUN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale taka klawiatura jest rozpoznawana jako klawiatura qwerty? Z tego co czytalem to gta III i niektore czesci z serii aspalt np. Aspalt 7 to prawda?

---------- Post dołączono o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

A jakie pady? Chcialbym by byl bezprzewodowy. Ale czy jest jakis ktory nie oprozni mojego portfela? I gdzie da sie go kupic?

---------- Post dołączono o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Czy według Was ipega pg-9017 jest dobrym wyborem? Jakie gry beda z nim dzialaly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli będziesz miał klawiaturę to wystarczy włączyć w androidzie klawiaturę fizyczną i wszystko będzie działać. Lecz na gry z klawiaturą zbyt nie licz. Co do padów to ja używam pada bezprzewodowego od ps3. Jednak jest to wydatek około 200 zł. Plusem oczywiście jest aplikacja sixaxis dzięki której nawet gry ze sterowaniem tylko dotykowym będą działać z padem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 200zł to już lepiej kupić Kontroler joypad SAMSUNG Game Pad EI-GP20 Android (4204655798) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wkładasz sobie telefon i grasz, a przy padzie od ps3 gdzieś musisz ten telefon położyć = brak wygody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten ipega tez ma uchwyt. A ja nie mam nfl wiec nie mam po co kupowac takiego samsunga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie stać mnie na takie rzeczy. zamówiłem gamepada ipega pg-9017. jak przyjdzie zamieszcze opinie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi