Skocz do zawartości
Informujemy, że dzisiaj w godzinach 23:00 - 00:00 będą trudności z dostępnością forum z powodu prac konserwacyjnych
alexndr

[ODIN] Flashowanie oryginalnych ROM'ów Samsunga za pomocą ODIN'a

Rekomendowane odpowiedzi

totoeli

Tak normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DM_G900F.jpg

Ale ja mam ten ekran po prawej (odłączyłam już od kompa)

[Dodano: 02 kwiecień 2015 - 11:44]

Wyszłam z tego dopiero Home+Vdown+Power

Sterowniki, które mi podesłałeś (dzięki!) mam na kompie, ale spróbuję innym kablem

Edytowane przez Maly_P_kow
spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
totoeli

Nie ma problemu. Przytrzymaj klawisz zasilania lub wyjmij baterię, potem normalnie go włącz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy podczas kolejnej próby musi być w środku karta SIM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
totoeli

Nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam zainstalowany ten pakiet sterowników, ale przy podłączaniu (wyłączonego) telefonu pojawia mi się na końcu:

Samsung Mobile USB Composite Device - Gotowe do użycia

Urządzenie MTP USB - niepowodzenie

Samsung Mobile USB Modem 3 - Gotowe do użycia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
totoeli

Proponuję odinstalować wszystkie sterowniki i zainstalować jeszcze raz z tego pakietu który podałem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko się udało, teraz tylko zawiesił mi się telefon na ekranie z logo Samsunga i się nie włącza.

[Dodano: 02 kwiecień 2015 - 12:45]

Wszystko się udało, teraz tylko zawiesił mi się telefon na ekranie z logo Samsunga i się nie włącza.

Zrobiłam wipe - wybrałam wipe/factory resetTeraz mam wybrać "Yes - delete all user data"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
totoeli

Tak, dokładnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to teraz ja. Siemka.

Wszystko pięknie ładnie wytłumaczone krok po kroku (mowa o poście z pierwszej strony) ale ja zatrzymałem się na...

"za pomocą AP dodać plik .tar.md5"

w jednym okienku mam otwartego odina w drugim winrara i za cholere nie mogę dodać go do odina. Żadne ctrlC ... V ---nie działa, szukanie poprzez AP ----nie znajduje. I dalej ani rusz. Podkreślam, że mam wszystkie aktualne sterowniki.

Miesiąc temu oddałem S5 do serwisu bo po aktualizacji do 5.0. telefon mi zwariował. Co chwilka gubi WiFi i zaraz wyskakuje napis na ekranie że połączono z WiFi (jakieś tam). Czysta paranoja bo robi to z prędkością pershinga co 5s. Zwariować można. A w serwisie powiedziano mi (już 2 razy), że wszystko jest w normie Samsunga. Ja sie pytam jak w normie jak nic na ekranie nie widzę tylko w kółko połączono z wifi? W wersji 4.4.2 nic takiego nie miało miejsca i wszystko śmigało jak ta lala. Powiedziano mi również, że nie ma możliwości powrotu z 5.0 do 4.4.2.

Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi