Skocz do zawartości
alexndr

root [G900F] CF-Auto-Root - czysty ROOT dla Galaxy S5

Rekomendowane odpowiedzi

@Shreqg2 insalowales tą metodą bezpośrednio na najnowszy soft G900FXXU1ANG2 ? I czy status pozostał oficjalny?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak, na oficjalnej wersji. To sposób mojej roboty. KNOX pozostaje 0x0, ale status systemu zależy od tego co później się zmieni w plikach :)

Shreqg2

Edytowane przez bykumza
    Usunięta reklama!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sehack

Shreqg2 wszystko ładnie pięknie, ale czy po wgraniu kernela z ANEG2 status nie zmieni się na niestandardowy ? Nie chodzi mi o Knox-a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alexndr
    Zobaczcie tę metodę: http://www.mobilecentre.pl/samsung-galaxy-s5-root-wersji-g900fxxu1ang2-knox-0x0/

Ona nie nabija KNOX'a w przeciwieństwie do opisanej tutaj, ale jest nieco trudniejsza. Próbowałem u siebie i działa dobrze. :)

Pomysł jakby trochę znajomy :E

http://forum.android.com.pl/f551/root-i9300-rootowanie-roma-w-jb-4-1-2-xxella-i-nowszych-bez-nabijania-licznika-status-normalny-254093/

Gratuluję :) Dobrze wiedzieć że na S5 działa ten MYK :PP

Edytowane przez alexndr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy znajomy czy nie :P dziś go wymyśliłem i nie obiecuje ze nikt wcześniej na to nie wpadł.

Co do statusu to może się zmienić, nie gwarantuję, że nie. U mnie pozostał Oficjalny póki co. Ewentualnie zawsze można zainstalować Wanam Xposed , który wymusi status oficjalny na systemie.

Shreqg2

---------- Post dołączono o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Teraz widzę, że rzeczywiście sposób bazuje na tym samym. Jednakże nigdy wcześniej go nie widziałem... ;)

Shreqg2

Edytowane przez bykumza
    Usunięta reklama!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alexndr

@up

Widziałeś czy nie, to naprawdę nieważne :)

SZACUN że umiesz myśleć i nie boisz się eksperymentować :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie testuję. Pełen jestem nadzieji!!!

---------- Post dołączono o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Potwierdzam działa!!

CURRENT BINARY: Samsung Official

KNOX 0X0

Jedyne co jest nie tak póki co to to, że potraciły się hasła od Wifi ale to pikuś!!

Chylę czoła!

Dzięki Shreqg2 za opracowanie metody i łopatologiczny tutorial.

Dzięki alexndr za pomoc oraz wyczajenie tego sposobu w ostatniej chwili (rano chciałem nabijać flagę)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alexndr
    [...] Teraz widzę, że rzeczywiście sposób bazuje na tym samym. Jednakże nigdy wcześniej go nie widziałem... ;)

@Shreqg2 - jeszcze jedno :) jako że ja Tobie nie zarzucam i nie zamierzam zarzucać kopiowania pomysłu - liczę na to samo w świetle naszej dyskusji #34-35 :)

http://forum.android.com.pl/f937/root-n9005-rootowanie-roma-w-kk-4-4-2-xxufnf4-i-nowszych-knox-0x0-448781/

Edytowane przez alexndr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    othork

Nie bardzo zależy mi na gwarancji, a na najprostszym i najlepszym sposobem na roota, tylko nasuwa mi się jedno pytanie mianowicie nabicie flagi ma wpływ na funkcjonowanie telefonu (np aktualizacje OTA) po powrocie do stocka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi