Skocz do zawartości
alexndr

[G900F] CF-Auto-Root - czysty ROOT dla Galaxy S5

Rekomendowane odpowiedzi

Działa z Androidem 5. Trzeba tylko wgrać najnowsze SuperSU v2.38.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego jak ściągam z neta Supersu 2.38 jest to w paczce która ma kilkanaście plików a nie jedna aplikacja ? Co mam z nimi zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma na markecie.Zbała złem w tych folderach apk.Zainstalowałem i była wersja 2.38 ale po restarcie fona telefon został na napisze "samsung" i muśmiałem wgrywać nowy rom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego jak ściągam z neta Supersu 2.38 jest to w paczce która ma kilkanaście plików a nie jedna aplikacja ? Co mam z nimi zrobić ?

Zerknij do folderu "common" - tam znajdziesz Superuser.apk którego szukasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
djmolo

Witam panowie. Miałem 4.4.2 z rootem. Chciałem 5.0 wiec wipe, wgrałem odinem .Ale mam problem aby dograć Recovery. Wyskakuje w czasie wgrywania błąd. Nie wgrywa się żadne recovery jakie znalazłem. Również różne Odiny testowałem.

Wróciłęm do 4.4.2 aby mieć znów roota ale teraz też nie umiem wgrać ani recovery ani auto cf roota :( Knox już nabity wiec mogę grzebać. Jakiś pomysł? Testowałem na dwóch kompach. Wykluczam problem ze sterownikami etc.

Na wyświetlaczu telefonu komunikat nie pamiętam dokładnie ale na czerwono " secured enabled, recovery " jakoś tak.

Co Wy na to ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Działa z Androidem 5. Trzeba tylko wgrać najnowsze SuperSU v2.38.

Po resecie ROOT nadal znika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Po resecie ROOT nadal znika.

Na pewno zainstalowałeś wersję 2.38?

Resetowałem telefon kilkanaście razy żeby to sprawdzić i wszystko działa idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi