Skocz do zawartości
alexndr

tutorial Debrandowanie / zmiana CSC na XEO bez ROOT'a [KNOX: 0x0]

Rekomendowane odpowiedzi

Takie jeszcze jedno pytanko :) czy full wipe zrobić przed wgraniem nowego softu czy przed i po? czy zainstalować na aktualny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ciopik

Przecież w pierwszym poście masz wszystko dokładnie opisane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cyt. "Rozpakowujemy pobrany plik zip i wgrywamy ROM Odinem" ja rozumię to tak wgrywam soft a na końcu full wipe

---------- Post dołączono o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Wolę się upewnić bo jak nabiję knox to będzie lipa :/ a na s3 mogłem wyzerować i było dobrze :)

---------- Post dołączono o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Proszę o odpowiedź

---------- Post dołączono o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Wszystko poszło jak należy :) Knox 0x0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jawo85

Witam tak z ciekawości dziś zadzwoniłem do Samsunga z pytankiem jak to jest z oficjalnym romem bez brandu jak wgram,

Pani powiedziała mi że pomimo że wgram oryginalny rom to i tak tracę gwarancję, bo samodzielnie to zrobię.

Więc jak to jest jeśli nie nabijemy flagi a przywrócimy oficjalny rom z brandem przed wysłaniem do serwisu to jak niby by mogli unieważnić gwarancje? To trochę się kupy nie trzyma no chyba że tylko tak mówią aby ludzie nie kombinowali za dużo i chcą odstraszyć.

Ps. tak z innej beczki

Z ciekawości się zapytałem kiedy L5.0 będzie na s5 pani się wypsneło że w tym tygodniu ma być wiecie coś na ten tenat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JACA85

Jak wgrasz rom to za chiny nie dojda ze sam go zmieniales!

Co do aktualizacji to poczekamy zobaczymy. Ciekawe czy beda zmiany na lepsze, czy tylko utrudnienia z rootowaniem itp. Z tego co widze to puki co google wcale nie idzie nam na ręke ze swoją wspaniałomyślnością...

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jedna kwestia, jeżeli wgram room XEO android 5.0 odinem do S5 (w tym momencie posiadam 4.4.2 T-Mobile) to oczywiście nie ma konsekwencji nabicia falgi i w momencie kiedy w t-mobile wejdzie 5.0 to mogę sobie spokojnie przejść na branda tak? I jeszcze jedno pytanko, CSC zmieni się odpowiednio na XEO tak jak w przypadku poprzednich wersji? a w przypadku przywrócenia do wersji z brandem znowu będę miał TPL (chodzi mi o zachowanie ewentualnej gwarancji). Dzięki z góry z odpowiedź!

Pozdrawiam :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ciopik

a ktoś już próbował to z oryginalnym ROM do S5 z adroidem 5.0?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Posiadam Galaxy S5 z Czeskiej dystrybucji czyli mam CSC : ETL. Czy rzeczywiście metoda debrandowania jak jest w pierwszym poście jest tak prosta?? Na cos trzeba uwazac?? Jakieś wskazówki?? Mam andka 4.4.2 i chce wrzucic 5.0 XEO da rade?? I pytanie odnoście kopi zapasowej. Czy w Kies-ie moge zrbic kopie zapasowa np. gry tak zeby po przywroceniu bede miala poziom gry na ktorym skonczylam (nie chodzi mi tu o czysta gre od poczatku).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp

Kopie gier z Save tylko przez TB. Przez kies tylko czysta instalka.

Poradniki są juz pisane wraz ze wskazówkami. Czy jest andek 5.0 na S5?

Edytowane przez jeronimo
    zmieniono godzine postu aby pasował do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alexndr

@kingaole

Tak, to jest takie proste :) można debrandować androidem 5.0, reszta procedury bez zmian (wymagane wipe data)

Nie wiem jak z kopią w Kies, nie korzystam z niego, ale wątpię aby przywracał dane aplikacji ;)

Edytowane przez alexndr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi