Skocz do zawartości
alexndr

tutorial Debrandowanie / zmiana CSC na XEO bez ROOT'a [KNOX: 0x0]

Rekomendowane odpowiedzi

@Thorn123: mam pytanie do ciebie a jaką dokładnie wersje softu miałeś przed debrandingiem i na jaka zmieniałeś? Rano chce zrobić debrand mojej s5 w t-mobile i boję się o flage...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alexndr

@kapral4

Nie stresuj się za bardzo :) tam musiał być popełniony jakiś błąd! Nie spotkałem się z przypadkiem aby wgranie oficjalnego romu nabiło flagę, a jeszcze niedawno w Note 3 (hardwareowo podobny do S5) ludzie flashowali rom KitKat dla Filipin aby zdebrandować telefon - bez nabicia flagi. Dlaczego tak robili? Ciekawych zapraszam do analogicznego wątku Note 3, w spojlerze (instrukcja archiwalna)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@alexndr: dzieki za pocieszenie ;) ale rano udalo sie bez cyrkow... korzystajac z twojego tutka. Teraz zostaje przyzwyczaic sie do s5 ;) na marginesie mialem s3 i zawsze korzystalem z twojej kuchni :) dobre wypieki :)

Wysyłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może ktoś wrzucić to na jakis normalny serwer bez limitów? bo mi bedzie caly dzien to ściągało.... wrrr...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest juz wrzucone link masz w dziale prośby o upload

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sehack

Udało się! S5 zdebrandowany z Orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, i mam zanim rozpocznę pytanie, posiadam rom z Orange G900FXXU1ANCE czy jeśli wgram rom niebrandowany XEO G900FXXU1ANCE to ta czynność nie spowoduje Flagi Knox i będzie możliwa aktualizacja przez Kies.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up

Czy ty człowieku jesteś tak leniwy ze nie potrafisz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie parę postów wyżej? Przerasta to twoje możliwości intelektualne?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie bez nerwów;)

@piotr12344 przeczytaj wątek od początku na spokojnie, bo wszystko tam było już wyjaśnione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nerwusów t tu widzę nie brakuje , niestety diabeł tkwi w szczegółach, wielokrotnie mając wcześniejsze modele zauważyłem że pewne osoby mówią ogólnikami, tak trudno wyjaśnić. Przez takie sytuacje wiele osób albo nie zaczyna tej zabawy, albo uwala telefon lub go trochę uszkadza. Instrukcja jest jasna, ale opisy na forum nie precyzują pewnych szczegółów. Ja osobiście jak już jestem pewny to dokładnie opisuję krok po kroku co robię. Niektórzy pewne fakty trzymają w tajemnicy. A co do mojego pytania: jest ważne jaki soft na jaki się wgrywa. PRAWDA. Na forum powinien być dział w którym osoby które wgrały softy powinny opisać swój krok po kroku.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi