Skocz do zawartości
alexndr

tutorial Debrandowanie / zmiana CSC na XEO bez ROOT'a [KNOX: 0x0]

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz udostępnić, chętnie pobiorę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@@bart126, Już Tobie wysłałem linka. Wracajac do poprzedniego pytania. Jeśli wgrałbyś wersję starszą romu BNL2 XEO to oczywiście zaktualizowało by Ci system do najnowszej wersji BOA3 przez OTA.

Edytowane przez bladeno1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Udostępni ktoś BOE5 na szybkim serwerze? :>

Edytowane przez Lukaszkaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@@Lukaszkaw, Wysłałem Tobie linka. Odczytaj wiadomość. Udostępniłem Tobie za free :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zap

Witam panowie a ja mam inne pytanie bo zastanawiam się czy robić debrandowanie czy nie a chyba nikt tego tematu nie poruszał a mianowicie

mając kiedyś samsunga z Orange było to oczywiste bo począwszy od namalowanego znaku na obudowie Orange był wszędzie włączasz Orange zakładniki programy  i nie dało się tego ani odinstalować ani nic .

Teraz mam s5 z Tmobile oczywiście jest brand ale jak go włączyłem to praktycznie wszystko odinstalowałem nie widać ze jest z Tmob jedynie w dzwonkach i tu rodzi się pytanie co się zmieni jeżeli go zdebranduje czy jedyna różnica będzie polegała na tym ze np. nowe oprogramowanie dostane kilka tygodni później niż xeo 

poproszę o fachowa odpowiedz jakie jeszcze są za i przeciw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich.

Ja w trochę podobnej sprawie jak przedmówca. Dostałem 3 dni temu S5 z Orange. Fajna przesiadka z S4mini... Do S4mini kiedyś kolega zainstalował mi czysty soft i to było ok. Obecnie mam brandowany orange. Na szczęście nie ma logo na telefonie. Zastanawiam się nad debrendowaniem bo lubię mieć porządek w telefonie i nie lubię preinstalowanego softu. Możecie napisać w kilku słowach w czym różni się czysty android 5 od tego orange w S5? W sumie jest dodane chyba 5 aplikacji? Mieszkam w Warszawie. Może ktoś doświadczony z forum i z Warszawy zainstalowałby mi czysty rom w telefonie?:-) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

@@Orloski

No chyba różnica jest jeżeli ROM niebrandowany waży 1.4GB, a ROM Orange 1.5GB. Orange napchało 1GB  0,1GB śmieci, trochę  muzyki. Przy okazji te śmieci poza zajmowaniem miejsca zżerają też RAM, bo chodzą często w tle.

Edytowane przez Gregs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

100MB różnicy? Czy 1GB? Jeśli to tylko te filmy i muzyka to pewnie da się skasować?

Edytowane przez pagolik
    Cytat posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Sorki 0,1 GB. Zedytowałem mój błąd, ale to też sporo. Nie wiem jak po rozpakowaniu i instalacji, ale może być trochę większa różnica. Chociaż Samsung też trochę wpycha sponsorowanych śmieci.

Edytowane przez Gregs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Luzik. Czytam trochę o tym brandowanym systemie orange... Faktycznie jest zamulaczem tego urządzenia? Hmm. Telefon mam 3 dni i przyznam że bardzo mi się podoba to urządzenie. Mam wrażenie że w końcu przestanę zabierać laptopa w podróże... Jestem muzykiem. Wszystko mi działa fantastycznie. Zastanawiam się tylko czy są jakieś faktyczne różnice w wyglądzie nakładki i wydajności między tym co daje Orange i czystym softem. Sam raczej nie będę ładował innego systemu bo nie chcę kłopotów. Wolę oddać komuś kto ma doświadczenie i wie co i jak. 

Edytowane przez pagolik
    Cytat posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi