Skocz do zawartości
elko14

Nieaktywna aplikacja Kontakty

Rekomendowane odpowiedzi

elko14

Witam, zacznę od początku:

Telefon został kupiony w salonie Orange. Służył dla mnie jako zabawka, (w końcu był to pierwszy telefon dotykowy z androidem) aż doczekał się hard resetu :E Później zacząłem go używać jako drugi telefon, nie było w nim karty sim. Głównie służył do słuchania muzyki, przeglądania internetu oraz jako konsola do gier. W tym czasie powyłączałem wszystkie aplikacje które były zbędne, czyli: Facebooki, nawigacja od Googli, wyszukiwanie głosowe, aplikacje od Orange... Trochę tego było ale żadna z wyłączonych rzeczy nie była mi przydatna.

Kilka dni temu postanowieniem ze zrootuję go i pobawię się trochę uprawnieniami(bardzo denerwowało mnie kiedy np Messenger z FB używa GPSu). Wszystko przebiegło pomyślnie. Zastanawiając się nad łamaniem bootloadera chciałem wejść do Service Menu ale..

Przechodząc do sedna:

Nie mogłem znaleźć aplikacji "Telefon". Poszperałem trochę w necie i doszedłem do tego, że winnym jest wyłączona aplikacja "Kontakty" (pewnie sam ją musiałem wyłączyć:facepalm:) Problem jest tylko taki że nie mogę jej włączyć. Próbowałem to robić w trybie awaryjnym i nic nie pomogło.

Ktoś może wie co jest grane?

PS. Załączam screeny.

post-228226-14255746644968_thumb.png

post-228226-14255746644454_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi