Skocz do zawartości
gipadam86

Kit Kat 4.4.2 VIBEUI_1.5_baralajbi wersja 4GB

Rekomendowane odpowiedzi

morr29

Wywala komuś mapy Google na v7?

P780 via Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

463075-281x500.jpg

ROM P780 4.4.2 1423 ST Pure GAPPS ROOT | [Custom]-[updated] add the 06/07/2014 on Needrom

Wydawca customu VibeUI widać postanowił wydać wersję "Czystą" oryginalnego romu od lenovo ;)

Zmiany:

-Usunięte wszystkie aplikacje chińskie i Lenovo i galeria kamery whitout

-Dodano GAPPS, ROOT i niektóre aplikacje

-Ten rom jest wielojęzyczny, zawiera około 70 języków

I jak widać na screenach to też zmieniony launcher na bodajże google now?

Instalacja taka sama jak wersja "oryginalna"

Wgrywać, testować i zdawać relacje ;)

Edytowane przez awygo
    Ospoilerowałem grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa dobrze kontakt menedżer?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam nastepujacy problem przegladajac np smsy i w ogole podczas uzytkowania telefonu ekran samoczynnie gasnie i ponownie wlacza czy jest jakis sposob na ten problem_??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    egon64

Witam Was,

Zastanawiam się nad przesiadką z Life_07 4.2.1 na czystego 4.4.2 made by baralajbi. Czy na chwilę obecną system jest już dopracowany ? Czy zauważę różnicę w prędkości działania telefonu oraz żywotności baterii ? Tak naprawdę chcę zainstalować 2-3 aplikacje i móc spokojnie korzystać z poczty i internetu + oczywiście dzwonić i smsować.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też siedzę na LiFe 0.7 i uważam, że jest to świetny ROM, ciekawe czy Rosjanie zrobią coś podobnego do LiFe ale na androidzie 4.4? :) Orientuje się ktoś czy Lenovo ma w ogóle w planach wypuszczenie softu do p780 na androidzie 4.4 w wersji ROW?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    egon64

No właśnie. Mam ten telefon już ok. pół roku i śmiga ładnie. Boję się teraz, żeby nic nie zbabrać wgrywając KitKata, ale z drugiej strony korci mnie, żeby zobaczyć jak działa i jakie ma funkcjonalności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reyn23

Przesiadłem się z Lifa 07 na czystego 1423 i powiem ze jestem pod wrażeniem. Jeszcze dwie wersje i będzie w pełni działający :D Na life wszystko działało tak jak trzeba a tu niestety zdarzają się jeszcze niedociągnięcia. Np. Aparat z odblokowania nie działa, czasami wyskoczy komunikat o zatrzymania, nowy laucher to porażka ale to łatwo podmienić. Najbardziej denerwującym problemem jest dla mnie to brak kontaktów z drugiej karty sim. Może ma ktoś jakieś lekarstwo na to?

Dodam że zasięg jest rewelacyjny i jak na razie działa BT w samochodzie.

Czekać tylko na pełną wersje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alsat1

Witam.Dzisiaj się przesiadłem się z oficjalnego row123 na P780_1423_Pure_GAPPS_ROOT i jest spoko.Nie uzywam dwóch kart sim,mam tylko jedną,drugi slot to dla mnie zapas w razie jakiegos urlopu w innym kraju.

Jestem zadowolony z softu,chodzi szybko uzywam nova launcher,polski język nie jest kompletny ale dla mnie styka.W porównaniu z row123 to tyle lepiej że chodzi jakby szybciej,odrazu są polskie znaki w klawiaturze,działa obracanie ekranu w sms.Ogólnie po wgraniu i zalogowaniu się do google smiga odrazu telefon jak nalezy.Zasięg póki co rewelka,ale na to nigdy nie narzekałem,mieszkam w uk i zawsze mam 3G.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

W dialerze nie mam listy ostatnich połączeń nad klawiaturą. Nie ma tej opcji czy coś przegapiłem?

EDIT

Nie ma. Jest dodatkowa zakładka Call Log na dole.

Edytowane przez awygo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi