Skocz do zawartości
gipadam86

Kit Kat 4.4.2 VIBEUI_1.5_baralajbi wersja 4GB

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki zasięg masz zerowy??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Dopiero gdy wszedłem na piętro w domu i stanąłem przy oknie, pojawiła się jedna kreska. 2G, 3G, czy auto - zawsze bryndza. Dodam, że IMEI mam prawidłowy, nie straciłem przy flashowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

awygo - bo Ty masz wersję UTMS900 i do Ciebie nie będzie pasował modem który jest w zestawie. Stąd masz problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DARER

Awygo . A włóż stary modem może ruszy i będziesz miał i rybki i akwarium

Wysłane z mojego Lenovo P780 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodałem:

Instalacja twrp_recovery_en_asia_6144.img do Kit Kat 4.4.2 VIBEUI_1.5_baralajbi wersja 4GB za pomocą programu Flash Tool

W instrukcji znajduje się gotowa paczka do wypakowania oraz opis jak dokonać aktualizacji.

Plik Recovery.img w archiwum nie jest taki sam co w ROM'e proszę zachować oryginalny plik na PC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    włóż stary modem może ruszy i będziesz miał i rybki i akwarium
    Nie, ja już go nie chcę. Chińskie znaki, brak możliwości usunięcia ikon z pulpitu (mimo podpowiedzi gipadam86), brak "szuflady aplikacji", to wszystko sprawia, że pierwszą czynnością niezbędną po uruchomieniu jest instalacja jakiegoś normalnego launchera.

Pod tym względem jestem konserwatystą. Google podąża śladami Microsoftu :PP Niby coraz łatwiej i prościej, ale coraz większej wiedzy wymagają od użytkownika. Może to tylko moje odczucie, ale po co mi system, który nie jest sprawniejszy od poprzedniego, a muszę się go uczyć od nowa. Szkoda czasu, lepiej pójść na piwo :banan:

Przepraszam za offtop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MTK Mobileuncle Tool można usunąć każdą aplikacje. Z początku jak wgrałem Life_0.3 to świata po za nim nie widziałem ;) później jak wgrałem MIUI RU to Life poszedł w kąt ;) też trzeba się pomęczyć żeby się przestawić. Kit Kat wymaga troche dopracowania ale jest stabilny:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DARER

No ja 2 razy system stawiałem bo imei przywrócilem MUT z kopii zapasowej i się system posypal ale teraz jest super.

:-) szkoda ze nie da się przywrócić backupu wiadomości i calllog z kopii systemowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez próbowalem cały dzień walczyłem jak z kopi przywrocić imei aż wkońcu poszło programem opisanym w pierszym poście:) zrobiłem kopie całego systemu twrp i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Nie, ja już go nie chcę. Chińskie znaki, brak możliwości usunięcia ikon z pulpitu (mimo podpowiedzi gipadam86), brak "szuflady aplikacji", to wszystko sprawia, że pierwszą czynnością niezbędną po uruchomieniu jest instalacja jakiegoś normalnego launchera.......Szkoda czasu, lepiej pójść na piwo :banan:

Przepraszam za offtop.

No właśnie to jest to poronione Vibe.

Kitkat może gdzieś tam jest ale Vibe jest tragiczne, po co lenovo taki launcher promuje :facepalm1: , przecież po instalacji trzeba od początku uczyć się obsługi telefonu.

Vibe skutecznie zaczyna zniechęcać mnie do lenovo bo chyba już we wszystkich modelach będą ludzi uszczęśliwiać tą nakładką >:(

Edytowane przez pansy_1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi