Skocz do zawartości
gipadam86

Kit Kat 4.4.2 VIBEUI_1.5_baralajbi wersja 4GB

Rekomendowane odpowiedzi

są małe nie dociągnięcia :)

---------- Post dołączono o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

wiecie może dlaczego jak próbuję zaktualizować system (18mb z ota) wyskakuje signature verification failed w recovery i nic?

Jeśli masz VIBEUI inne niż oficjalne to aktualizacja będzie nie udana. Jeśli chcesz mieć oficjalną wersję to musisz ja wgrać jako nowy rom, a nie przez update;)

link needrom.com oficjalny rom

link needrom.com costome rom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mst

Jaka w tym jest wersja kernela?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiła się kolejna wersja: VIBEUI_V1.5_1421_DEV_P780_1A2C_baralajbi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Na tej wersji (1421) nie działa mi Titanium Backup (w sumie to wcześniejszych wersji nie próbowałem).

Przywracanie aplikacji stoi w miejscu (kręci się kółeczko i nic się nie dzieje)a:/

Próba stworzenia kopii zapasowej daje błąd: "Utworzenie kopii zapasowej nie powiodło się. Za mało miejsca na karcie pamięci".

Próbowałem już:

- tryp auto/pośredni

- usuwałem katalog /storage/sdcard1/data/com.keremidas.TitaniumBackup (sdcard0 to moja karta pamięci)

- inne opcje w TiBu

Bez powodzenia. Nie mogę przywrócić żadnych aplikacji (ani aplikacji ani aplikacji+dane).

Zauważyłem, że nie mogę przywrócić Android ID z poziomu Titanium: (Nie znaleziono Android ID w kopiach zapasowych "Pamięć ustawień".)

Normalnie skończyły mi się pomysły... Najgorsze jest to, że nie potrafię przywrócić poprzedniego systemu przez TWRP - mam bootloopa (być może dlatego, że backup był robiony na innej wersji TWRP).

Czy Wy też tak macie? Jakieś problemy z TiBu? Może jakieś pomysły?;/

Edytowane przez seba2000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też próbałem TB - bezskutecznie. Jaki miałeś poprzedni rom przed vibe, life, row?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Life, chyba 0.5.

Czyżby to problem Vibe? Ktoś jeszcze może to potwierdzić (nie działający Titanium Backup)?

Byłaby wielka szkoda...:zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morr29

Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi ale na v5 można wybudzić ekran przyciskami głośności.

Wysłane z mojego Lenovo P780 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dołączono o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Life, chyba 0.5.

Czyżby to problem Vibe? Ktoś jeszcze może to potwierdzić (nie działający Titanium Backup)?

Byłaby wielka szkoda...:zdziwko:

Z TB na Vibe nie korzystałem, za to helium daje radę. Backup w nowym twrp stwarza problemy gdy chcemy wrócić do life (przynajmniej u mnie tak było).

Wysłane z mojego Lenovo P780 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Czyli mając Vibe (android 4.4.2) nie mamy możliwości backup/restore za pomocą TB?:facepalm:

Jak robicie backup w takim razie?

A może komuś to działa, tylko jest jakiś "myk" który trzeba zastosować?

Szkoda, bo 4.4.2 mi się podoba, tylko mam multum rzeczy (aplikacji z danymi), które musiałbym przywrócić (przez TB) z Life-a:zdziwko:

Edytowane przez seba2000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    egon64

Witam,

Czy orientujecie się kiedy można się spodziewać rom'u podobnego do Life_05/07 od przyjaciół z Rosji ? Mam w tej chwili Life_07 i jak dla mnie jest bardzo dobry. Szybki bez zacięć. Jedyne do czego mogę się przyczepić to:

- słaba jakość rozmów (dość mocne szumy w głośniku, czasem "beczkowy dźwięk" mimo podmiany modemu na różne wersje)

- dość częste przechodzenie w tryb roamingu (mam Playa)

- spore obciążenie pamięci podczas uruchamiania aparatu (po wyłączeniu go zajętość rzędu 80 %)

Mam nadzieję, że wersja 4.4.2 rozwiąże te problemy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morr29

Ja aktualnie korzystam z Vibe v5 i musze powiedzieć ze jest dobrze. Co prawda czasem pojawia się pogłos w roamingu (play) ale ogólnie system nie muli, działa szybko bo i podstawa to u mnie zmiana launchera (nova prime). Sprawdzał ktoś v6?

P780 via Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi