Skocz do zawartości
baczus

Tylna klapka od telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

baczus

Czy spotkał się może ktoś z tylną klapką do kwadratu w jakimś sklepie (niekoniecznie w Polsce)? Kiedyś jeden z "bólców" lekko ułamał mi się i zastanawiam czy da się to naprawić jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takich rzeczy szukaj na ebayu, ale musisz sprawdzić mnóstwo synonimów aby znaleźć. Szukając na szybko jest, ale w zestawie z ekranem itd., chyba tylko płyty głównej brakuje, a wychodzi jakieś 500zł czyli cena używki VU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, ja używkę w idealnym stanie kupiłem właśnie za 499 zł ;) Popatrz i dokładnie przemyśl sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baczus

Znalazłem w jakimś sklepie za 80 zł z przesyłką. LG Optimus Vu P895 Battery Cover

@Adam: Bez przesady, 500 zł nie dałbym za to, nie przeszkadza mi to aż tak bardzo. Zastanowię się czy to kupować, bo sadzę, że bez tego będzie ciężko sprzedać telefon (jest sens w ogóle przy spadku 45% ceny?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elektronika szybko tanieje, nasz telefon i tak jako tako się trzyma, te najdroższe tanieją najszybciej.

Jeśli Ci to przeszkadza to możesz wymienić, moim zdaniem to bez sensu bo widać że telefon ma jeden nowy element i przy sprzedaży jest to mocno podejrzane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym go nie sprzedawał. Telefon sam w sobie nie jest drogi a na "czarną godzinę" jest w sam raz ;)

Wysłane z mojego LG-P895 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym sprzedał jakbym nie korzystał, jakby nie patrzeć warty obecnie 450-500zł, to nie są małe pieniądze, na "czarną godzinę" wystarczy przecież nawet jakaś staroć w ogóle bez androida ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

450- 500 to nie są małe pieniądze? Jak na tegre 3 ? 1 gb ramu? Dużo modeli od innych producentów ma o wiele gorsze parametry w takiej samej cenie.. Więc 500 zł to mało, za to, co dostajemy. Moim zdaniem rzecz jasna.

Wysłane z mojego LG-P895 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy co kto potrzebuje, mi chrome przycina, a korzystam z telefonu głównie do internetu. Także ograniczenie tegry 3 do max 2 aktywnych rdzeni w przeglądarce jest pewną przeszkodą. Sprzęt się zestarzał i nowsze urządzenia o słabszej konfiguracji chodzą lepiej dzięki nowszemu systemowi.

500zł to są konkretne pieniądze, tym bardziej że telefon będzie tylko tanieć. Sprzedając go teraz i kupując ponownie za rok unikniemy straty jakiś 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi