Skocz do zawartości
Cayman

Brak dzwieku dzwonka, sms, odtwarzacza

Rekomendowane odpowiedzi

Cayman

Witam, problem polega na tym ze co jakis czas moja Xperia SP nie ma dzwieku na glosniku, np jak ktos dzowni to sa tylko wibracje, tak samo przy sms, a kiedy wlacze walkmana licznik idzie a muzyki nie slychac. Zamykalem wszystkie aplikacje i nic nie pomaga, jedeynym ratunkiem jest restart telefonu, czy u kogos tez wystepuje taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej to zrobić naprawę w PCC, i obserwować czy problem występuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cayman

zrobilem naprawe przez PCC i wszystko tak samo, czasami dzwiek jest przez kilka dni a czasami juz po kilkunastu godzinach nie ma dzwieku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy w międzyczasie podłączałeś jacka do telefonu? Czasem się telefon zatnie tak jakby w trybie podłączonego jacka. Podłącz i odłącz słuchawki i powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    no.1

Mam ten sam problem. Wkladanie i wyjmowanie jacka nie pomaga. Przez słuchawki dźwięk idzie. W trybie głośnomówiącym też jest. Czy jest możliwość zresetowania procesów odpowiedzialnych za to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    urfeen

mi pomaga w moment dzwonienia wyciągnąс jack słuchawek bo ten program Smart connect czasem zacina się i nie kieruję dźwięk na telefon po odłączeniu słuchawek :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cayman

Zobaczymy teraz jak po aktualizacji do nowej wersji softu. Na razie jest ok i problem nie występuje

Wysłane z mojego C5302 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cripex
    Mam ten sam problem. Wkladanie i wyjmowanie jacka nie pomaga. Przez słuchawki dźwięk idzie. W trybie głośnomówiącym też jest. Czy jest możliwość zresetowania procesów odpowiedzialnych za to?

Pamiętam, że dawniej jak ktoś miał ten problem to pomogło wyczyszczenie portu spirytusem i patyczkiem do uszu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    no.1

Zauważyłem pewną prawidłowość. Otóż, jeśli przed wyjęciem słuchawek, docisnie się je w gniazdku i dopiero wyciągnie, to wtedy wszystko działa dobrze. Polecam zmagającym się. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cayman

jednak na nowym sofcie problem wystepuje, nie wiem czym to jest spowodowane, bo na 4.1 nigdy tak nie mialem, a wyglada to na jakas wade mechaniczna, bo jak wloze jeszcze raz jacka od sluchawek i wyciagne to dzwiek jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi