Skocz do zawartości
lozohcum

[4.4.2][Unofficial] Carbon Rom

Rekomendowane odpowiedzi

To również nie takie trudne wgrać sobie samemu. Tym bardziej, że masz pobrany CM11.

Nie będę wszystkiego ludziom podawał gotowego prosto pod nos, to nie jest official release czy jakiś w pełni działający tylko alpha dla tych, którzy lubią grzebać przy tel i się choć trochę znają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a tak wgl to płynie działa?

---------- Post dołączono o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

i jak zainstalowac to by cały cm11 znajdował sie w pamięci wewnętrznej? wczesniej wgrywałem cm10 i np do uruchomienia aparatu potrzebna jest pamięć zewnętrzna, próbowałem nawet bez znajdującej się karty sd w tel ale nie pomogło

---------- Post dołączono o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

a dokładnie problem tkwi w tym ze pamięć czyta jakby odwrotnie, pamięcią wewnętrzna jest karta sd a zewnętrzną właśnie ta pamięć wewnętrzna, jak to rozwiązać aby było normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi cm11 działał bez karty , ale to na alpha 4 , z nowszymi miałem problemy

---------- Post dołączono o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

jak zainstalować ?? normalnie , fastboot kernela z zipa , a potem format system , wipe data\factory restet , wipe cache wipe dalvik cache a potem flash narpierw rom , a potem gapsy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no tak tak, to wiem, dzieki, ale bardziej mi chodzi z ta zamianą tej pamięci

---------- Post dołączono o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

zainstalowałem ten cm11 i przy uruchomieniu błąd: SIM card added, mozna to pominąć na szczescie ale telefon bardzo mocno muli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to masz pecha mi cm11 działa lepiej od cm10

---------- Post dołączono o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

znaczy szybciej , ale szkoda że jescze tyle bugów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i tak, spróbuje jeszcze go jeszcze raz zainstalować ale najpierw powróce do ice cream.. Teraz cały czas używam: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥-Light_ModedCM10_Project_byKolos28-jlo i sprawdza się świetnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za rom Lozo, takimi nowinkami sprawiasz, że znów ma się ochotę pogrzebać w Jlo. Trzymam kciuki za nowy wypust.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miło słyszeć. Szkoda tylko, że jest tak mało użytkowników J, nie ma dla kogo robić tego KitKata. Może w ciągu 2mc kupię nexus'a 4 ale i tak będę starał się nad XJ pracować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubal

Jest jakaś szansa żeby podczas połączeń było słychać dźwięk a nie tylko wibracje?

Tego mi tylko brakuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko będzie działać jeśli uda nam się zaimplementować własny HAL audio, na razie wszystko idzie pod górkę, joebonrichie ma studia, ja mam mature i nie ma opcji żeby poświęcać projektowi tyle czasu co kiedyś.

Wszelka próba zmiany HAL audio na nowszy skutkuje całkowitym brakiem dźwięku, teraz jedziemy na prowizorycznym sterowniku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi