Skocz do zawartości
WojtasX

Etui/pokrowce dla Sony Xperia Z2 - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie mogę polecić etui Roxfit Made for Xperia Roxfit Xperia Z2 Gel Shell - Ztka wiele nie traci w ergonomi i wyglądzie, tylna szybka jest przeźroczysta i odsłonięty jest slot na ładowarkę magnetyczną.

Dodatkowo w aplikacji Xperia Lounge podany jest kod na 15% rabatu i można zamówić od producenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KrisJarzyna- a widziałeś ten napis grubymi literami na stronie Roxfit przy twoim etui ** PLEASE NOTE - THE ROXFIT XPERIA Z2 GEL SHELL IS NOT COMPATIBLE WITH THE DK36 SONY DOCKING STATION **. W takim wypadku nie ma znaczenia czy port do ładowania magnetycznego jest odsłonięty.

Bartex_xx - rożki etui wykonane są z plastyku, do tej pory nic mi się z nimi nie stało (etui mam miesiąc).Telefon traci na swoim uroku w tym etui, jest odsłonięta dioda powiadomień więc bez jego otwierania dostrzeżesz czy coś przyszło.Samo etui jest stylowe i pasuje idealnie do telefonu, ciężko się odbiera połączenia jedną ręką,bardzo cięzko.Bajeru w postaci możliwości podparcia telefonu na tym etui nie używałem,chyba tylko podczas jakiegoś oglądania filmu się przyda.

Ogólnie za tą cenę polecam (ja dorwałem za 75zł) ale jak dołożysz 20-30zł można znaleźć coś fajniejszego, tylko czy będzie pasowało do stacji DK36.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W takim wypadku nie ma znaczenia czy port do ładowania magnetycznego jest odsłonięty.
    - Dla mnie ma znaczenie, ponieważ nie korzystam z stacji dokującej tylko kupiłem sobie kabel magnetyczny USB i w taki sposób ładuję nie nadwyrężając uszczelek w gniazdach. Dla mnie liczy się żeby telefon był dobrze zabezpieczony i podobnie jak dla Ciebie, jak mi się wydaję, ważne jest żeby na stracił na wyglądzie i pozostał poręczny. A te etui najbardziej spełnia te wymagania ze wszystkich dostępnych w tej chwili na rynku, a szkoda, bo nie ma ich wiele.

Po za tym po odłożeniu telefonu do stacji jakoś słabo sobie wyobrażam jednoczesne korzystanie z niego, w razie rozmowy czy SMS. A magnes w tym złączu wcale nie trzyma słabo, także kabel jak dla mnie jest ok. Ale to tylko moja opinia :P

Edytowane przez KrisJarzyna
    Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kupiłem sobie kabel magnetyczny USB

a gdzie go kupiłeś? na stronie nie ma takiego akcesorium.To jest oryginalny kabel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kabel oczywiście z alledrogo, nie oryginalny. Pytałem we Wrocławskim salonie Sony, jak i Wrocławskim Multi-Serwis, serwisie Samsunga i HTC, nie ma nigdzie. Ja kupowałem od tego Pana - www.allegro.pl/show_user.php?uid=34360028 kabel widać że chińszczyzna, ale jakość jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio dostałem designerski (lol :)) ) etui od firmy mobio design- plastik z grafiką na plecach - przyznam szału nie robi, ale wygląda nieźle.

Za to przestał mi działać inny gadżet w postaci tagów nfc - zwyczajnie za grube? z 1,5mm może mieć...

trochę się zeźliłem, bo ledwo co kupiłem breloki i pół dnia spędziłem na ich ustawianiu i znów muszę wszystko robić z palca... - eh :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam oryginalne od Sony i spisuje się świetnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    borkson

Zawsze byłem przeciwnikiem gadżetów typu etui czy bumper ale po ostatnim rozbiciu Nexusa4 przeprosiłem się z nimi i kupiłem na zetke Nillkina, którego ktoś z resztą poleca na pierwszej stronie. Jestem zadowolony bo nie pogrubia zbytnio telefonu i dobrze wygląda. Kwestia czy spełni swoją rolę należycie póki co pozostaje otwarta do upadku. Chociaz wolałbym nie sprawdzać tej opcji :P

Wysłano z Sony Xperia™Z2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników.

Potrzebowałbym małej pomocy otóż jutro chcę kupić ETUI SONY SCR10 do Z2 i bardzo bym prosił o Wasze opinie co do tego etui. Jak byście mogli wypisać + i - etui bądź jakieś uwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam, moje rozpada się po dwóch tygodniach użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi