Skocz do zawartości
Arturr300

Przycisk blokady (power) działa dopiero po mocnym wciśnięciu

Rekomendowane odpowiedzi

@cytrus224: Nawet karty gwarancyjnej nie potrzeba, wystarczy paragon jeśli oddaje do sieci. Pudełka też nie biorą, styka sam telefon i bateria ;)

Co do tematu: Jak dla mnie to mechanika, oddaj na gwarancję przez sieć (Play), czas oczekiwania 14-21 dni. A dlaczego lepiej oddawać przez serwis to chyba wiesz - szczegółowe oględziny itd. Jeśli nie, poczytaj w temacie o Mławie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Nie ma mowy o 21 dniach warunki gwarancji mówią jasno że jest to max 14 dni. Pozatym kodeks lg mówi że jeśli serwis nie wyrobi się w 14 dniach roboczych i nie uzasadni przyczyny to należy się nowy sprzęt. Co do serwisu choć sam nie mogę narzekać to różne rzeczy się czytało polecam zrobić zdjęcia z datą wrazie co. Co do gwarancji potrzebny jest jeszcze krótki opis usterki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Aramis93

Trochę nie zrozumiałem, to lepiej oddać bezpośrednio do serwisu LG w Mławie, czy do salonu Play? :E

@patch

Po jakim czasie od zakupu się to pojawiło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej oddać do play, oni ci dokładnie opiszą telefon, jeżeli serwis cos zepsuje to przynajmniej tego tobie nie mogą przypisać.

TapatalkPRO 4.5.2/LG L9 P760/Swiftkey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez różnicy czy to jest salon w dużym mieście, czy w małym miasteczku (tak jak w moim przypadku)?

W necie pisali o różnicach pomiędzy nimi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patch

Po 10 miesiącach. Mam pękniętą szybkę więc jestem ciekaw czy przyjmą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oddawałem do T-Mobile, i powiedzieli że proces trwa 14-21 dni. Nawet jeśli w samym serwisie może przebywać maksimum te 14 dni, to tydzień dodaje sobie operator na wysłanie/odbiór paczki.

I tak jak mówili wcześniej - lepiej oddać do operatora, bo spisują protokół. Zdjęć nie musisz robić, chyba że będziesz sprzedawał sprzęt, wtedy musisz się pochwalić brakiem rys ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@patch: Nie przyjmą ci z pękniętym dotykiem. Pisałem do LG w sprawie gwarancji z pytaniem czy przyjmą na naprawę z pękniętą szybką i odpisali mi, że nie wezmą telefonu, bo z tego mogą się zrobić kolejne problemy i zaoferowali wymianę dotyku za nieco ponad 200.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chybil

U mnie podobne objawy. Po roku i 3 miesiącach przycisk zaczyna się zacinać. Na razie działa w większości wypadków, ale coraz częściej mam problem.

Oczywiście tel kupiony na firmę i już po gwarancji.

1. Czy da się jakoś blokować ekran przyciskiem ekranowym?

2. Czy da się jakoś włączyć telefon bez tego przycisku? Np podłączenie do komputera kabelkiem i zainicjowanie startu?

PS. Wymiana ekranu w serwisie LG to około 200 zł. W cene wliczony kurier. Taki przycisk powinien być dużo tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem, to nasza l9 ma 2nlata gwaracji, czemu więc twierdzisz że po gwarancji?

TapatalkPRO 4.5.2/LG L9 P760/Swiftkey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi