Skocz do zawartości
SephiroT

Super Nova 1.0.0.2 (Sense | Android 2.3.3 (GB) | DATA2SD | Leaked 3.06.707.0 | ext4

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zainstalowałem SuperNova 2.4.0.1 jest na systemie 2.3.3

Piękny powrót do oryginalnego romu z możliwością instalacji aplikacji ile się chce wrrr;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko napisz jak ze stabilnością itd. Poza tym czy warto w sense się znów pchać? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ze7zez

Oprócz samego ROMu Supernova_2.4.0.1_signed.zip, którego opis instalacji jest umieszczony tutaj, można również wstawić kernel Aug_31_2012_0333AM i dodatki linkowane na tej stronie.

Gdy spodoba się, można wspomóc projekt.

Edytowane przez ze7zez
    dodany tytuł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atomic

Drodzy Forumowicze, brakuje mi rozeznania w ROMach do desire dlatego zwracam się do Was o pomoc. Jak dotąd używałem stockowego andka 2.3.3, ceniłem go za stabilność i szybkość jednakże powszechnie znany problem z pamięcią zmusił mnie do poszukiwania alternatywnego rozwiązania. Jako że gwarancja kończy się na dniach, wgrałem s-off meodą revolutionary, root i właśnie supernova 2.4.0.1. Działa generalnie bardzo dobrze, zadziwiająco stabilnie i jednocześnie wygląda "stockowo". Problemem jest szybkość uruchamiania się programów, lagi przy uruchamianiu aplikacji czasem nawet 5-10 sekund. Karta 16gb Adata. Partycja ext4 1gb, reszta fat32.

Mam pytanie czy istnieje podobnie stabilny i pewny rom, który działa trochę szybciej, czy raczej rozglądać się za innym telefonem.

Najbardziej zależy mi na gps, łączności ze światem i ogólnej pewności i sprawności działania.

Fajnie jakby rom miał sense ale mogę z niego zrezygnować na rzecz szybkości.

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

----------------------------------------------------------------

Problem rozwiązany, nie wiem co pomogło bo zrobiłem jednocześnie format karty z poziomu telefonu, zmniejszyłem ext do 512mb, factory reset, dalvik wipe, wgrałem wszystko od nowa i gra gitara, tylko odczyt z karty sd zwolnił, zdjęcia wczytują się wolno w galerii, jak się włączy dostęp do internetu z synchronizacją to trzeba zostawić telefon na minutkę żeby sobie "przemielił", potem jest już OK, w zasadzie telefon działa tak samo szybko jak na stockowym romie, wygląda na to że stary desirek będzie mi towarzyszył kolejny rok.

Niezdecydowanym polecam supernovą, stabilność stockowego andka 2.3.3, ułatwienia z sense i brak ograniczenia pamięci (po zainstalowaniu wszystkich używanych aplikacji pozostało mi 260 MB miejsca przy ext4 512MB). Pozdrawiam.

Edytowane przez atomic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi