Skocz do zawartości
yodamajster

Brak miniaturek w galerii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakiś czas temu robiłem porządki na telefonie. Przez przypadek usunąłem pliki .thumbnails. Od tego czasu nie mam miniaturek w galerii i dostęp do zdjęć jest tylko przez aparat :/ Myślałem, że pliki pojawią się ponownie same ale nic się nie pojawiło. Dzisiaj zrobiłem reset softa Flashtool'em, nawet przez chwilę pomogło, bo pierwsze nowe zdjęcie zrobione po włączeniu telefonu było w galerii, ale gdy sprawdziłem galerię za jakiś czas przy zrobieniu kolejnego zdjęcia - była znów pusta. Mógłby ktoś mi doradzić co z tym zrobić?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gedde

Nie wiem jak zrobiłeś reseta flashtool'em lecz radzę wgrać najnowszego JB.

http://forum.android.com.pl/f645/oficjalny-jelly-bean-lt22i_62a1100-xperia-p-central-europe-13-06-2013-a-291571/

Jest to bug pierwszego JB, który wyszedł, lecz ewentualnie możesz skorzystać z innej przeglądarki zdjęć, Google automatycznie instaluje na telefonach z androidem aplikację "Zdjęcia".

Przynajmniej u mnie. ;)

Rekomenduję również podłączyć pod PC telefon, skopiować zdjęcia etc., wyczyścić pamięć wewnętrzną telefonu i z powrotem wrzucić dane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lgplay
    Napisano (edytowane)

Wystarczy wyczyścić dane aplikacji Album i problem na dany moment znika.

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Edytowane przez lgplay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co zabawa z czyszczeniem??? Bez sensu! Przecież to się będzie powtarzało raz na tydzień. Lepiej wgrać aplikację SemcAlbum.apk >> download <<. Wrzucasz kablem w wolne miejsce, instalujesz jak zwykłą aplikację. Od tej pory problem znika, zapominasz o nim i nic nie musisz czyścić, jak podpowiadali niektórzy. Mam od kilku miesięcy. Działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi