Skocz do zawartości
oli37

[GT-N7105] Ruszyła aktualizacja do Androida 4.4.2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pytanie dla zaawansowanych userów, posiadam Note 2 N7105 LTE brand play N7105XXUEMJ9 4.3

Interesuje mnie bezpieczne wgranie 4.4.2 Kitkat N7105XXUFND3 dla krajów nordyckich,posiadam KNOX i pytanie jak zrobić to żeby nie stracić gwarancji i nie nabić flagi, czy od razu odinem ww rom czy może wgrać 4.3 NEE N7105XXUEMJ9?? czekam na konkretne rady,w ostatnim tel czyli s2 robiłem to połówkową metodą czyli stary rom odin p[lus aktualizacja kiesem do nowego i zawsze było bezproblemowo, lub wymuszałem kies registry patcherem,teraz nowy kies nam na to nie pozwala,czekam na konkretne wnioski i zapraszam do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem zapytanie do Samsunga o dostępność 4.2.2 dla brandu play, oto odpowiedź "Szanowny Panie, zgodnie z dostępny mi informacjami aktualizacje oprogramowania telefonów firmy Samsung są wykonywane przez samą firmę Samsung. W przypadku urządzeń pochodzących z dystrybucji operatorów sieci telefonii komórkowej, oprogramowanie ich również wydawane jest przez firmę Samsung na zlecenie operatora.♥

Najnowszą wersją systemu Android dla telefonów Galaxy Note 2 LTE GT-N7105 przeznaczonych do sprzedaży na terenie Polski jest 4.3. Wersja 4.2.2 została pominięta i nie będzie już wydana.♥

Z chęcią udzielę odpowiedzi na ewentualne następne pytania." dopiero zauważyłem że odpisali odnośnie 4.2.2 a nie 4.4.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oli37

Dali jednego rodzynka i na razie cisza na N7100 aktualizują ale kraje egzotyczne i tylko Francja z Europy

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak wgram androida 4.4.2 odinem to nabije flage?

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oli37

Samo wgranie oficjalnego Roomu nie nabije knoxa ale dalsze kombinacje jak root i recovery to jest ryzyko ja mam nabity knox i mam święty spokój gwarancję szlak trafił .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jednak wolal bym zostac przy gwarancji. Po za tym nie bardzo mam czas na zmiane romow. Chcialem tylko mieć nowszego androida. A jak dziala ten rom? Sa jakies bugi lub błędy? Bo nie wiem czy go zainstalować czy jeszcze poczekać na kolejne wersje? Swoja droga samsung strasznie sie ociaga z ta aktualizacja dla wersji LTE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oli37

Jak dla mnie działa idealnie ale to tylko moje zdanie , Samsung gdzieś czytałem wypuszcza dla operatorów na ich zlecenie i pewnie jeszcze chwilę poczekamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo zwyklego czystego ramu na polske raczej nie będzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz mam oficjalnego kitkat 4.4.2 jpochwale się niebawem będą screeny i poradnik

---------- Post dołączono o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Juz mam oficjalnego kitkat 4.4.2 pochwale się niebawem będą screeny i poradnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale mowisz o wersji nordyckiej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi