Skocz do zawartości
Gość Xerdox

[4.4.2][P760/P765/P768] Resurrection Remix® 5.1.5 [30 Czerwiec 2014][FIX 20140701]

Rekomendowane odpowiedzi

jas74
    Napisano (edytowane)

Zdaje się że po włączeniu tej funkcji powinien się zwiększyć kontrast wyświetlacza ;-) Akurat tutaj nie działa to jak trzeba. W innych romach ta funkcja kryje się pod innymi nazwami ale działa w opisany w w/w sposób. Generalnie czerń ma być czarniejsza :-D

Edit

Sprawdziłem fixa na GPS i ... jest o wiele lepiej. Złapał sygnał w kilkanaście sekund i widział do 12 satelitów. Wieczorem wracając z pracy sprawdzę jak się sprawuje z nawigacją.

Edytowane przez jas74

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby ten rom/kernel posiadał funkcje wzmocnienia głośności dźwięku na słuchawkach to bym go wgrał.

Była by możliwość dodania tego? Bez tego nie ma opcji abym był zadowolony choć trochę z romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jas74
    Napisano (edytowane)

Spróbuj wgrać moda Viper4Android. Na CM11 od Artasa działał znakomicie i jest opcja zwiększenia mocy na słuchawkach. Tylko pamiętaj o kopi systemu bo z modami różnie bywa ;)

Edit

Właśnie sam go sobie dograłem i jest super. Głośny i czysty dzwięk, masa ustawień. Tak wiec polecam. Tylko trzeba pamiętać żeby wyłączyć menadżer DSP !

Edytowane przez jas74

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten rom codziennie mnie zadziwia. Wlasnie sie dowiedzialem, ze dziala lock screen notification. Za pierwszym uruchomieniem byl fc a teraz dziala bardzo przyjemnie :)

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po włączeniu wywala mi komunat żę process com.android.systeui został zatrzymany. Nie można języka wybrać :facepalm3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Niektórzy mają taki bug i za bardzo nie wiem dlaczego. Proste pytanie, zrobiles factory rest, data, dalvik-cache, system?

//edit

Jeżeli po tych zabiegach dalej występuje bug, to spróbuj wkleić ten plik do .zip/system/lib i nadpisać stary.

//edit

Naprawiłem pitch black :) Ogólnie czekam dalej na nową wersję 5.1.1 żeby połączyć wszystkie poprawki i stworzyć wspaniały rom :)

Edytowane przez Xerdox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta robiłem, jak mam wkleić plik jak nie można przejść przez konfigurację? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wklej ten plik to instalatora (to co ściągnołeś z mojej strony) i zainstaluj. Jeżeli pójdzie to będziesz pierwszą osobą, która będzie miała działający pitch black mode bo właśnie ten plik go blokował :)

---------- Post dołączono o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Panie i panowie, mam kolejną prosbę. Udało mi się ogarniczyć fix u mnie z 1 minuty do 10 sekund. Przetestujecie? :)Klik

---------- Post dołączono o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Powiadają, że do 3 razy sztuka. Z nowym plikiem gps łapie fixa na balkonie poniżej 10s, a w domu 30s. Sprawdzicie? :)

Klik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi