Skocz do zawartości
Gość Xerdox

[4.4.2][P760/P765/P768] Resurrection Remix® 5.1.5 [30 Czerwiec 2014][FIX 20140701]

Rekomendowane odpowiedzi

jas74

Jest dobrze :-) GPS działa szybko i precyzyjnie. Fix GPS_Test_3 jest na razie najlepszy. Zauważyłem że dużo zależy od programu do nawigacji. Navime GPS Track często gubił sygnał i niezbyt precyzyjnie pokazywał trasę. Za to Strava działała idealnie. Sygnał pokazywany przez program był cały czas bardzo dobry i nie udało mu się zgubić ani razu :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super :D Dzięki wielkie za testy tego pliku. Jedynie co mnie teraz martwi to długość wybudzania telefonu, bo czasem jak ktoś zadzwoni to potrafi długo się włączać. Niby po zmianie ustawień kernela tego nie mam (smartass/sio), no ale jeszcze zobaczymy. Z kernelem ogólnie jest zabawa, bo artasa nie będzie działać (nie posiada plików hd) i jestem zmuszony używać AOKP :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Powiedz mi jakie ustawienia procesora masz? Ja gdy używałem pegasusq/row to miałem podobny problem. Przejdź na smartass2/sio i powiedz czy dalej bug występuje :)

//edit

Pamiętaj również o zablokowaniu częstotliwości :)

Zmieniłem ustawienia i teraz działa jak należy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jas74

Też mam takie ustawienia (smartass2/sio) i wybudzanie przy połączeniu trwa ok. 2 sekund. Bez przesady, w takim czasie nawet nie zdążę porządnie usłyszeć dzwonka :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pegasusq dziala na takiej zasadzie, ze przy malym uzytkowaniu procesora dziala tylko 1 rdzen. Podczas deep mode gdy ktos zadzwoni telefon najpierw przechodzi przez wszystkie czestotliwosci dla 1 rdzenia, a potem dopiero wlacza drugi. Dlatego wlasnie widzimy ta znaczna roznice dla polaczen przychodzacych :)

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jas74

Czy podczas odtwarzania muzyki na słuchawkach macie krótkie, sekundowe przycięcia ? Sprawdzam już na kolejnym playerze i ciągle to samo. Kilka razy miałem całkowite zatrzymanie muzyki i wymagany był restart odtwarzacza. Występuje to podczas wyłączonego ekranu, a player jest jedynym uruchomionym programem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem cos takiego podczas nowszego kernela AOKP, ale w najnowszej wersji roma jest starsza wersja. Masz wlaczane blokowanie czestotliwosci?

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ufox

Jak myślicie lepszy od cm11 artasa? Bo nie wiem czy zmieniać na ten czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jas74

Tak, mam włączone blokowanie. Może przyczyną jest mod Viper4Android. Muszę to przetestować.

[email protected]

Warto sprawdzić ten rom. CM od Artasa jest świetny, ale to praktycznie czysty CM bez wielu bajerów. No i bateria trzyma o wiele,wiele lepiej :-) Zrób sobie kopię CM11 i wgraj ten rom. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi