Skocz do zawartości
LethalOne

Nowa wersja Lenovo P780 - Speed Version - czytaj jeśli zakupiłeś nowy P780!

Rekomendowane odpowiedzi

klub44

Na xda, problemy mialy osoby z wersja 03#04, tak wiec trzeba sprobowac na wlasnej skorze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spy_

Panowie jakiego softu uzywacie co polecicie od siebie , taki zeby nie drenowal szybko baterii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moim zdaniem dla baterii najlepsze jest MIUI obecnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bo3ek

Jesli o baterie chodzi to dla mnie najlepszy life 07. Srednio okolo 4 dni jezdze na ladowaniu a najdluzej chyba pod 7 wytrzymal ale nie meczylem go za wiele. Obecnie mam tez kolejnego P780 ktory niestety uceglilem bo nie mialem pojecia o nowej wersji :(

Jutro bede walczyl by wrocic go do zycia. Znalazle gdzies info ze jesli nie wykrywa telefonu pod winda to pomaga podpiecie go pod kompa z wcisnietym przyciskiem reset momencie oczekiwania na flashowanie sp flash toolem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bo3ek

Dobra. Telefon wrocilem do dzialania lecz mam problem ze zmiana romu z tego chinskiego S136_140306 ktorym odceglilem telefon na np Life 07. Gdy zaladuje Scatter z Life 07 i podmienie preloadera na ten dzialajacy z innej lokalizacji to sp flash tool nie pozwala mi przeprowadzic flashowania... ;( Dostaje komunikat PMT changed for the rom must b downloaded. :(

Wyglada to tak jak by mozliwa byla jednynie przesiadka na Androida 4.4 a juz na wczesniejszego 4.2 nie.

Jakis pomysl by wgrac na ta nowa wersje P780 Life 07 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj innego sp flash tool, u mnie wszystko działa jak należy, mam nową wersję telefonu i mam Life 0,7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bo3ek
    Spróbuj innego sp flash tool, u mnie wszystko działa jak należy, mam nową wersję telefonu i mam Life 0,7

No nie wiem co jest nie tak. Powiedz mi do wgrywania life 07 podmieniasz preloadera z tego chinskiego romu? Probowalem juz chyba ze 4 flash toole i dale nic ;( skazany narazie jestem tylko na Kitkata i to tylko wgrywanego z poziomu pc :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robię dokładnie tak, jak napisałem w tym poście i wszystko gra.

Najpierw instalujesz przez SP Flash tool ROM S136_140306

Ściągniesz go tutaj:

Lenovo_P780_S136_140306极速版.rar_免费高速下载|百度云 网盘-分享无限制

Hasło do archiwum: www.lenovohome.net

Jak już telefon jest odceglony to możesz zainstalować dowolny ROM do P780 tylko przed flashowaniem musisz kliknąć na PRELOADER, wyskoczy okienko do podania lokalizacji i podajesz lokalizacje do PRELOADERa od S136_140306, można też w ogóle nie flashować PRELOADER i go po prostu odznaczyć ale u mnie nie chciało wtedy zrobić flasha.

Aha jak nie działa Ci firmware upgrade to możesz spróbować kliknąć download, może zadziała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W poście 46 masz instrukcję obrazkową, nie da się już chyba prościej wytłumaczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 2014( krzaczek )06( krzaczek )

To szybsza czy wolniejsza wersja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi