Skocz do zawartości
Muszczu

Play na kartę Lubię To!

Rekomendowane odpowiedzi

Muszczu

Witam. Dzisiaj kupiłem starter Play Lubię To! Doładowałem 5zł i łącznie miałem 10zł. Kupiłem nielimitowane smsy do wszystkich za 5zł i zostało mi 5zł żebym miał cokolwiek na koncie. Prócz tego miałem coś ok. 300mb na internet ważne chyba przez 10 dni, konto też mam ważne 10 dni, czyli do 19 maja. I tu moje pytanie - gdy pakiet internetu straci ważność lub, gdy konto zostanie wyłączone nie będę miał już możliwości łączenia się z internetem? Nawet w tej zmniejszonej prędkości?

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pakiety są ważne pod warunkiem, że zachowasz ciągłość ważności konta głównego. Wraz z utratą możliwości wykonywania połączeń wychodzących tracisz możliwość korzystania z innych pakietów/usług.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

To zupełnie bez sensu... a jest jakaś możliwość na przedłużenie konta? Nie chcę doładowywać co miesiąc 30zł, żeby mi się przedłużało o 30 dni. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

50zł - przedłuża o 3 miesiące i dostajesz 1,5gb pakietu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

A bez płacenia? Wcześniej miałem Orange Free i tam było można wpisać jeden kod i konto się przedłużało o rok, ale tam smsy były strasznie drogie i dlatego chciałem tutaj spróbować. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

Bez większego płacenia to Play Rok Ważności Konta, nawet 5zł przedłuża o rok, tylko w tej taryfie są dość drogie pakiety ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

No właśnie, a jak tam jest z internetem bez limitu, albo smsami do wszystkich sieci bez limitu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

Tak samo jak w Lubię To - czyli 5zł - 7 dni i 10zł - 30 dni, a internet w RWK:

Cena pakietu 25 MB wynosi 3 złote.

Cena pakietu 100 MB wynosi 7 złotych.

Cena pakietu 200 MB wynosi 9 złotych.

Cena pakietu 500 MB wynosi 15 złotych.

Cena pakietu 1 GB wynosi 25 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

No właśnie, a w lubię to bym musiał płacić tylko za smsy, bo internet mam już od razu.. :/

Czyli albo zmieniam taryfę na ten rok ważności konta i co miesiąc ładuje 25zł, żeby mieć wszystkie usługi i 5zł jakby co, albo 19 maja mi się wszystko wyłącza, internet, smsy itd. tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

A na jedno nie wychodzi? Czy Lubię To czy Rok Ważności Konta i tak musisz doładować co miesiąc, przy czym w Lubię To masz już pakiet internetowy i nadal zostaje Ci doładowana kwota na np. na sms do wszystkich sieci (10zł), nielimitowane rozmowy do Play (10zł) albo kolejny pakiet internetowy 1gb (10zł), możliwości jest wiele, równie dobrze na następny miesiąc może Ci przechodzić 20zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi