Skocz do zawartości
qwerty9824

Lg swift l3 nie uruchamia trybu emergency

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim l3.Wszystko zaczęło się od komunikatu proces android com phone jakoś tak, został zatrzymany nie działało wifi. Jedynym sposobem było właczenie trybu offline . Dodam ze telefon był zrootowany i miał wgranego cyanogen mod 9. Wiec postanowiłem zapobiec temu i wgrać oryg soft przez kdz . Przed tym jednak w trybie recovery zrobiłem format system i format data. I właśnie teraz mam problem telefon po wyjeciu baterii i podłączeniu do komputera nie uruchamia trybu emergency po wciśniętej kombinacji klawiszy.Na początku wyświetlane jest logo potem telefon miga 3 razy na biało i następnie pokazuje się ikona białej baterii na czarnym tle . Uprzejmie proszę o pomoc . :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

awaryjne przywracanie systemu przez LGMobile Support Tool powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn taki program na komputer ? Jak sie go używa itp ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Tak dokładnie LGMobile Support Tool to program na komputer musisz go zainstalować telefon musisz podpiąć i musisz uruchomić żeby go odnalazł , musisz mieć zainstalowane sterowniki do swojego telefonu jeśli nie masz możesz zrobić to przez wyżej wymieniony program poczym klikamy w dodatkowe opcje znajdujemy awaryjne przywracanie oprogramowania i klikamy w to i zostawiamy na 20minut:) program pobierze soft i wygra rom i gotowe po wszystkim wykonaj hard reset :) śpisz w razie czego numer imei z pod baterii bo program może o niego poprosić i pamiętaj że po hard resecie utracisz wszystkie dane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi