Skocz do zawartości
damianek251

Aplikacje z softu 2.1.1.A.0.6 pilnie potrzebne ;) !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ma ktoś wszystkie aplikacje z softu 2.1.1.A.0.6 ? potrzebuje je ponieważ zainstalowalem custo mod ale nie podoba mi sie odtwarzacz, wiadomosci i kilka innych rzeczy i chcialbym zastąpić je orygynalnymi do których już sie przyzwyczaiłem

pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

VST dziękuję bardzo ;)

czy jesli podmienie te pliki w folderze update.zip z xCyanogenPro - Floyo - v4 i zainstaluje soft na telefonie to te aplikacje zainstaluja sie automatycznie ?

ktora aplikacja odpowiada za sms/mms i odtwarzacz muzyki ?

Edytowane przez damianek251

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vst

Wydaje mi się, że update.zip zawiera w sobie plik z informacją co zawiera paczka, więc musiałbyś też zmienić te informacje, żeby uwzględniło przy aktualizacji pliki które dodasz.

Najprościej jest wgrać ROM, i spod adb shell na koncie roota usunąć z katalogu "/system/app/" to czego nie chcesz, a to co Cię interesuje do tego katalogu wrzucić. Pamiętaj tylko że po wrzuceniu, plikom musisz ustawić prawa dostępu i zmienić właściciela przez busyboxa poleceniami:

busybox chmod 644 aplikacja.apk
busybox chown 1000:1000 aplikacja.apk //na standardowym ROMie jest to 0:0, więc sprawdź wcześniej jakiego właściciela mają pozostałe pliki

Odtwarzacz: SemcMusic.apk

Edytowane przez vst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze tylko jakbys powiedzial mi gdzie znajde program do zmiany wlasciciela i praw dostepu ?

i jak sprawdzic jakiego wlasciciela maja pliki ?

pozdrawiam i wesolych swiat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vst

Zacząłem pisać całą instrukcję, ale doszedłem do wniosku, że mniej problemów napotkasz jeśli zainstalujesz Titanium Backup:

https://market.android.com/details?id=com.keramidas.TitaniumBackup

On zrobi wszystko za Ciebie.

Jeśli chciałbyś się pobawić w konsoli to polecam dział Tutoriale:

http://forum.android.com.pl/f14/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi