Skocz do zawartości
kaju666

Gdzie mogę dostać szybkę i dotyk do Insigni 5?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś spotkał sie może gdzies z możliwością kupienia szybki z dotykiem?

Albo ma pomysł jak obejść niedziałającą dolną część ekranu wraz z przyciskami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sofino

nigdzie ,też mam uszkodzony telefon czyli dotyk i działa tylko górna część . A od lutego tego roku szukam po różnych aukcjach internetowych i nic krótko mówiąc lipa. Nawet pisałem meile do serwisu w chinach też nie mają . no cóż telefon jednorazowy .

Po tych ekscesach z częściami zamiennymi to dziwie się ludziom którzy już się napalają na nowszy model insignia 500 który ma się pojawić niebawem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fajfi

Ekran porysował mi się od kluczy po czym rysa się codziennie powiększała aż w końcu doszła do samego końca i przyciski te dolne oraz część dolnego ekranu nie działa :/

Pisałem do GoClevera ile kosztuję zamiana - odpisali, że 320zł także u mnie aktualnie telefon idzie na sprzedaż za jakieś grosze może pozbędę się tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi spadł z 50 razy i o 1 za dużo :)

Serwis beznadzieja, żeby nie mieli na stanie wyświetlaczy(bo i jego trzeba wymienić)

Teraz kupie raczej coś słabszego a firmowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I za wyświetlacz w telefonie za 700zł skasują Cię 450zł więc jeden pies.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

700? Chyba 600 :) Poza tym nie skasują, bo jak już powszechnie wiadomo nikt nie ma części zamiennych do tego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodziło mi o nowy markowy tel, co z tego że są wyświetlacze jak ceny też mają ładne.

Wysłane z mojego INSIGNIA 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy, markowy telefon, prosto od producenta jest na stronie GC za 599zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sofino

wczoraj znalazłem na stronie rosyjskiej typu nasz Allegro wyświetlacze do insignii 5x cena przybliżona do kwoty jaką podał serwis około 280 zł plus przesyłka ale tylko na terenie Rosji .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dranet

Siema !

Też mi poleciał dotyk oraz przednia szybka w tym badziewiu chińskim z polskimi korzeniami !

Nigdy więcej GoClever-a !!

Wyleczyłem się z tego dziadostwa, po tym jak się dowiedziałem, że nie ma szans na wymianę szybki / dotyku w Insignia 5x, bo nie ma części zamiennych do tej jednorazówki.

Nie kupujcie Gocleverów, serwis badziewny, brak części zamiennych, telefon za 800 PLN do wyrzucenia.

A wybrałem Goclevera głównie dlatego, bo wspieram to co PL (pomimo tego, że robiony całkowicie w Chinach ! :-)), no ale przynajmniej większość kapitału zostaje w PL.

Ciekawe jest to, że ostatnio jak byłem nad morzem znalazłem telefon w oszołomach, który wyglądał identycznie jak moja Insignia 5x :-) tylko w środku inne komponenty, gorsze, ale może dałoby taką szybkę / dotyk znaleźć u innego producenta ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi