Skocz do zawartości
kaju666

Gdzie mogę dostać szybkę i dotyk do Insigni 5?

Rekomendowane odpowiedzi

musisz się zalogowac na fb u mnie działa ale jak coś to tu macie link do samej grafiki

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10640999_679472662143343_4562714357468869258_n.png?oh=162e40638492e60ce0259251c6d04000&oe=54765831&__gda__=1415584184_b9751c73a126a05547be99a12b42253e

post-331132-14255752410128_thumb.png

Edytowane przez Dragon16
    Grafikę umieszczamy w znacznikach SPOILER.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam chciałem kupić Insignie 5, ale po tych wszystkich komentarzach o ich serwisie chyba zrezygnuje..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

insignia 5 jesli chodzi o wyświetlacze podobno teraz jest już naprawiana (przynajmniej tak pisza na fb GoClever) tu ta wymiana telefonów dotyczy posiadaczy insigni 5x

Co do samych telefonów to chyba teraz cięzko jest juz kupić Insignie 5 ponieważ zaprzestano jej produkcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dranet

Siema ponownie !

O faktycznie coś się dzieje w Goclever. Chyba skorzystam z tego rozwiązania, co prawda 500-ka nie ma FullHD jak 5X, ale przynajmniej będzie działać ! :-) A aktualnie o to mi chodzi.

Może również będzie pozbawiona wad, które miała 5X i 5-ka.

Czekam na info z Goclevera.

Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh ten telefon powinniście dostać za symboliczną (w tym wypadku) 100ówkę. Bo defakto to od nich wina, że użytkownicy się denerwują i tracą chęci do tej firmy! Jakby mieli jakiś godny serwis to nikt pewnie niczego złego by na nich nie powiedział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dranet

Ja biorę tę Insignię 500 tylko po to aby ją od razu sprzedać. Nigdy więcej GoClever ! Never !!!

A tak chciałem wspierać to co Polskie ...

Po co wypuszczają "smartphone-y" jednorazówki ?

Myślałem, że znajdę części na allegro czy ebay-u a tu nic, kompletnie zero części !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam rozwalony dotyk w Insigni 5X i dzwoniłem do GoClevera to powiedzieli mi ze maja problem z dotykiem do tego modelu i zaproponowali mi wymianę telefony na Insignie 500 ale z zaplata jak za wymiane dotyku czyli 300zł. Oni są chorzy telefon słabszy, tańszy i jeszcze do niego doplacac paranoja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi