Skocz do zawartości
kaju666

Gdzie mogę dostać szybkę i dotyk do Insigni 5?

Rekomendowane odpowiedzi

A jak jest w przypadku gdy mam gwarancję? Posiadam Insignie 5 i mam problem z dotykiem w lewej części ekranu. Strasznie rzadko łapie, nie mogę np napisać litery d. Jest w ogóle szansa, że mi to wymienią w ramach gwarancji? Pytam bo sami wiecie jak to jest z tym w Polsce...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej i mnie dopadł problem ze zbitym wyświetlaczem. Czy wiadomo jak teraz serwis GoClever naprawia za opłata zbity wyświetlacz? Mają już wyświetlacze czy nadal proponują wymianę na Insignię 500 za dopłatą? Jak cenowo wymiana wyświetlacza lub wymiany na 500-tkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , równiez posiadam Goclever insignia 5 z pękniętą szybką . Dzwoniłem dzisiaj do serwisu GOCLEVER to zaproponowali mi wymiane na model insignia 500 z moją dopłatą 300 zł. Może juz ktoś wie gdzie można kupić digitizer ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D31F

niestety ale te niedojdy nie mają czesci do naszych szmelców,proponuja insignie500 z dopłąta 300zł + oczywiscie insinia w pudełku z wszystkimi akcesoriami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś się orientuje czy szybka z Insignia 500 pasuje do Insignii 5 lub 5x?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytajta se o Highscreen Alpha R.Dowiecie się,że insignia to podróba tego telefonu.Szybka też

Połączony post:

Insignia to podróba Highscreen Alpha R . Szybka też

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

eh, dołączyłem do "szczęśliwców" z nienaprawialną Insignią. Nieduże pęknięcie, ale dotyk nie działa.

Do serwisu nie oddam ze względu na wrażliwe dane. czyli idzie pod młotek.

taka dygresja na boku: to był flagowiec firmy. topowy model. w praktyce: aktualizacje Androida - zapomnieć. wsparcie serwisowe - dajże pan spokój.

mimo wszystko tel był niezły i szkoda mi go. ale żonie kupiłem inny model Goclever i niestety - kłopoty ze stabilnym działaniem mimo aktualizacji.

przykro mi, wyleczyłem się. Goclever, thank you. RIP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi